تازه ها

پربیننده ترین

1398-01-03 12:52
کد مطلب: 80653
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان اردبیل گفت: ۹۰ نفر از بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان اردبیل در قالب اردو های راهیان نور در اصلاندوز با ۲ اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ حسین حسین‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران شهرستان پارس آباد اظهار داشت: در قالب کاروان های راهیان نور 90 نفر از بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان اردبیل با 2 اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس جوانان و نوجوانان جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و فدای میهن اسلامی شان کردند افزود: در دوران دفاع مقدس جوانان و نوجوانان با اخلاص و با ایمان به اراده خویش و برای دفاع از میهن اسلامی شان عازم میدان‌های نبرد شدند و هم اکنون در هر وجب از خاک مناطق عملیاتی خون یک شهید نهفته است.

حسین زاده با اشاره به اینکه باید قدر این سفر معنوی را بدانیم تصریح کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی ارزشمند و معنوی جهت آشنایی با رشادت ‌های رزمندگان اسلام است لذا باید قدر این سفر ارزشمند و معنوی را دانسته و خود را جزو ادامه دهندگان راه شهدا قرار دهیم.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل اضافه کرد: کاروان‌های راهیان نور از مناطق عملیاتی دهلاویه، شلمچه، طلائیه، هویزه، فکه و اروند بازدید می‌کنند و مهم‌ترین هدف از اعزام این کاروان‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین مردم است که باید مورد توجه واقع شود.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.