تازه ها

پربیننده ترین

1397-12-29 10:08
کد مطلب: 80631
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: آرد مورد نیاز استان در ایام تعطیلات نوروزی به وفور تامین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ارژنگ عزیزی که در جلسه کارگروه استانی مدیریت ، هدایت و تصمیمتامین آرد مورد نیاز در ایام تعطیلات نوروزی گیری چگونگی اصلاح کیفیت گندم ، آرد و نان سخن می گفت ، با بیان اینکه تمهیدات لازم برای تامین نان در ایام تعطیلات نوروزی اندیشیده شده است افزود: آرد مورد نیاز استان با در نظر گرفتن آمار ورودی مسافران و گردشگران به استان و شهرستان های گردشگر پذیر تامین شده و کشیک نانوایی های آزادپز و سهمیه پز کشیک تعیین شده است.

وی بیان کرد: نظارت بر کنترل کیفیت و رعایت اصول بهداشتی نانوایان در ایام تعطیلات نوروزی توسط اکیپ های بازرسی تشدید می شود و با نانوائی هایی که خودسرانه تعطیل کنند برابر مقررات برخورد می شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل از ممنوع بودن خروج آرد خام از استان برابر تصمیم این کارگروه خبر داد.
در این جلسه هر یک از اعضای این کارگروه گزارشی از برنامه ریزی ها و اقدامات انجام گرفته در جهت تامین آرد خام و نظارت بر کیفیت پخت نان ارائه کردند.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.