تازه ها

پربیننده ترین

1397-12-25 08:13
کد مطلب: 80547
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت:کالا اساسی در معیشت مردم نقش مهمی دارد و دولت در نحوه توزیع و قیمت گذاری این اقلام اصلا عملکرد مناسبی ندارد.

صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت:کالا اساسی در معیشت مردم نقش مهمی دارد و دولت در نحوه توزیع و قیمت گذاری این اقلام اصلا عملکرد مناسبی ندارد.

وی افزود:با وجو اینکه ارز 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی اختصاص یافته است ولی اجناس با قیمت های گزافی به دست مردم می رسد که در اینجا شاهد هستیم تنها افراد خاصی از ارز ارزان منفعت می برند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت:نمایندگان مجلس در تلاش بودند ارز ارزان را حذف کنند که نهایتا این امر محقق نشد و مقرر شد دولت به صورت کالابرگ محصولات را در اختیار تعاونی ها  و مردم قرار دهد؛این تصمیم بسیار دیر گرفته شده است.

بدری تصریح کرد:سیستم کوپنی که در زمان های دور در کشور مرسوم بود سیستم مناسبی بود وقتی منافذ خلاف شناسایی نمی شود زمانی در توزیع کالا نقصان جدی وارد است لذا سهمیه بندی و و کوپنی کردن ضروی می شود.

این نماینده مجلس گفت:سوءمدیریتها  کاملا مشهود است و امیدواریم غرض ورزی ها پشت پرده  شرایط پیش امده در بازار نباشد.

بدری تاکید کرد: جلسه ای از هیئت رییسه مجلس برای بررسی شرایط اقتصادی کشور با حضور شخص رییس جمهور درخواست کرده ایم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به کمپین نوروز ساده در اردبیل گفت:پیشقدم اجرای کمپین نوروز ساده باید مسئولان باشند و از ریخت و پاش ها جلوگیری شود و این کمپین باید در کشور ما فرهنگ سازی شود.

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.