تازه ها

1397-12-10 15:21
کد مطلب: 80411
امام جمعه شهرستان مشگین شهر تاکید کرد؛
لزوم رسیدگی به طبقات محروم جامعه در ایام پایانی سال
امام جمعه شهرستان مشگین شهر با تاکید بر رسیدگی به طبقات محروم جامعه در ایام پایانی سال گفت:: پیشنهاد نماینده محترم ولی فقیه در استان در خصوص برپایی کمپین‌ نوروز ساده بسیار حائز اهمیت است و از این موضوع استقبال می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حجت الاسلام غلامرضا باوقار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان مشگین شهر با تاکید بر رسیدگی به طبقات محروم جامعه در ایام پایانی سال  اظهار کرد: پیشنهاد آیت الله عاملی نماینده محترم ولی فقیه در استان در خصوص برپایی کمپین‌ نوروز ساده بسیار حائز اهمیت است و از این موضوع استقبال می‌کنیم.

وی به سفر رئیس جمهور سوریه به ایران‌ اشاره کرد و افزود: این سفر پایانی بر بحران سوریه و شکست‌ سخت توطئه‌های غرب و حکام فاسد عرب بود و یکی از پیام‌های سفر بشار به ایران نشان دادن نفوذ پایدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی به دشمن است.

امام جمعه شهرستان مشگین شهر به بیانات رهبر معظم  انقلاب در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب گفت: مسؤولان باید رفتار خود را با منش اسلامی تنظیم‌ کنند و ترویج ارزش‌های اسلامی معنوی در جامعه را در اولویت قرار دهند.

وی ادامه داد: تصمیمات مسؤولان‌ در زمینه مسائل اقتصادی باید اثر بخشی خود را در جامعه نشان دهد، هر کسی که با ایجاد شایعات دروغ سعی در تشویش افکار مردم‌ در زمینه تامین مایحتاج مردم دارد، مزدور و خائن‌ است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.