تازه ها

1397-10-28 11:22
کد مطلب: 79794
امام جمعه جعفرآباد گفت: ترویج شایعه موجب ناهنجاری های اخلاقی و سیاسی در جامعه می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حجت الاسلام محمد حسین طالبی امام جمعه جعفرآباد در خطبه های این‌ هفته نماز جمعه به بیان پیامدهای منفی شایعات پرداخت و عنوان کرد: یکی از علل سقوط جامعه توجه به سخنان بی پایه و اساس و شایعات است.

وی بیان کرد: ترویج شایعات ضررهای اخلاقی، سیاسی و امنیتی داشته، اهرم های شیاطین و معاندین می باشد .لذا برای داشتن جامعه ای سالم باید افراد آن همواره با شایعات و عوامل آن برخورد کرد.

طالبی به شایستگی جعفرآباد از حیث تبدیل شدن به شهرستان اشاره کرده و افزود: جعفرآباد از هر حیث شایستگی ارتقا و تبدیل به شهرستان را دارد و ما در سفر به تهران آن را با نماینده محترم پیگیری کردیم، از این جهت اقدامات مسئولان استانی و بخش را قابل تقدیر دانسته و انتظار داریم در روند آن تسریع شود.

امام جمعه جعفرآباد ضمن گرامیداشت قرار گرفتن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: ملت ایران با انقلاب خود کرامت انسانی را به خویش بازگردانده، همچنین امور کشور و سرنوشت خود را در دست گرفتند.

طالبی در خاتمه تصریح کرد: تاسیس کارخانه صنایع تکمیلی و تبدیلی که استاندار محترم نیز در سفر خود به بخش به آن اشاره کردند نیاز واقعی بخش بوده و رمز جلوگیری از بیکاری می باشد . توسعه مراکز فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ از ضرورت های مهم بوده و نگاه تجارمنشانه اداره ارشاد به اماکن فرهنگی امری ناصواب است.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.