تازه ها

1397-10-27 21:27
کد مطلب: 79791
رئیس بنیاد تعاون ناجا با تکذیب انتشار خبر فرارش به مالزی گفت: برخی افراد با اهداف سیاسی به دنبال ایجاد آفت در جامعه در جامعه هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار هابیل درویشی عصر امروز در بازدید از پروژه‌های ناجا در اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تامین امنیت در جامعه یک اولویت بسیار مهم و اساسی در هر ملتی است که ایران اسلامی با جدیت به دنبال تحقق این هدف مهم است و در این زمینه تقدیم خون پاک شهدای والامقام این مهم را به اثبات رسانده است.

وی بیان کرد: اجرای پروژه‌های مربوط به ناجا نیز با جدیت در حال تکمیل و ادامه است تا بتوانیم این ارمغان بزرگ را پاس بداریم و در اردبیل نیز احداث دو کلانتری توسط استاندار اردبیل تقبل شده است که بی‌شک نقش تاثیرگذاری در ارتقای امنیت حاکم در استان به دنبال خواهد داشت.

رئیس بنیاد تعاون ناجا گفت: در حال حاضر اقدامات بسیار ارزشمندی در استان اردبیل برای راه‌اندازی مراکز ناجا انجام یافته است که تلاش‌های انجام یافته در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است و تمامی این اقدامات گام بسیار مهم و ارزشمندی در توسعه استان به دنبال دارد که بسیار حائز اهمیت است.

درویشی با تکذیب انتشار خبر فرارش به مالزی نیز تصریح کرد: برخی افراد با اهداف سیاسی به دنبال ایجاد آفت در جامعه در جامعه هستند و متاسفانه خبری که همانند یک شوخی به نظر می‌رسد توسط برخی ضد‌انقلاب‌ها به راحتی منتشر می‌شود که به دنبال حاشیه‌راندن مسئولان نظام هستند.

وی بیان کرد: امروز عملا دشمنان می‌خواهند با راه‌اندازی کوچک‌ترین مسائل نظام مقدس انقلاب اسلامی را به حاشیه بکشانند چرا که به این مهم رسیده‌اند که نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران به دهه پنجم وارد می‌شود و این مسئله‌ای نیست که برای دشمنان قابل قبول باشد.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.