تازه ها

پربیننده ترین

1397-09-17 17:50
کد مطلب: 79240
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل:
1000زوج در مرکز درمان ناباروری اردبیل تحت درمان است
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: بالغ بر هزار زوج نابارور در مرکز درمان ناباروری اردبیل تحت درمان پزشکی قرار گرفته‌اند که نیمی از این تعداد نتیجه گرفته و نیمی دیگر در حال ادامه روند درمان هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،مهران اوچی‌اردبیلی بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح شعبه جهاد دانشگاهی شهرستان پارس‌آباد ، توسعه مراکز جهاد دانشگاهی استان را یک اولویت اساسی دانست و گفت: تلاش می کنیم با  راه‌اندازی شعبات و مراکز جهاد دانشگاهی در شهرستان‌های استان اردبیل به یک سطح قابل قبول برسیم.

وی افزود:  با تخصیص بیش از دو میلیارد ریال شاهد افتتاح مرکز هاد دانشگاهی شهرستان پارس‌آباد هستیم که این موضوع برای ما بسیار خوشحالکننده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل تصریح کرد:  فعالیت‌های جهاد دانشگاهی استان در عرصه‌های مختلف به سمت صنعتی‌سازی و بومی‌سازی پیش می رود .

اوچی‌اردبیلی ادامه داد:  عملکرد مرکز جهاد دانشگاهی استان اردبیل در کمک به زوج‌های نابارور  قابل قبولی بوده  و  در حال حاضر بالغ بر  هزار زوج نابارور در این مراکز تحت درمان قرار گرفته‌اند که نیمی از این تعداد نتیجه گرفته و نیمی دیگر در حال ادامه روند درمان هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.