تازه ها

1397-09-13 22:52
کد مطلب: 79185
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات توسط این بنیاد برای عمران و آبادانی روستاهای گرمی ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، محمد سعیدی‌کیا شامگاه امروز در جمع خبرنگاران در شهرستان گرمی اظهار داشت: ارائه تسهیلات کم بهره به مناطق کم برخوردار اولویت اساسی این بنیاد است و برنامه‌ریزی شده 15 میلیارد تومان تسهیلات توسط این بنیاد برای عمران و آبادانی روستاهای گرمی ارائه شود.

وی با اشاره به این که سهمیه تسهیلات به هر استان در نظر گرفته شده است بیان کرد: هر سال این تسهیلات برای استان اردبیل پرداخت می‌شود که در راستای عمران و آبادانی روستاهای مناطق محروم استان هزینه شود.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به سفر به شهرستان گرمی گفت: این شهرستان برای ما بسیار حائز اهمیت است و با بررسی مطالعات کارشناسانه و تلاش مدیران منطقه‌ای درصدد هستیم محرومیت‌ را از سطح شهر بزداریم.

سعیدی‌کیا اظهار کرد: بنیاد مستضعفان تعامل خوبی با دستگاه‌های اجرایی دارد و با تعامل خوبی درصدد است در راستای محرومیت‌زدایی مناطق محروم گام بردارد.

وی از برنامه‌ریزی برای ایجاد مشاغل خرد در شهرستان گرمی خبر داد و افزود: انتظار داریم در مدت زمان مشخص تحول عظیمی در بخش اقتصاد و اشتغال گرمی ایجاد کنیم.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.