تازه ها

1397-08-29 17:43
کد مطلب: 79009
مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: در بعضی مسیرهای مواصلاتی این استان، به لحاظ تعداد پایگاه های امدادرسانی مثل اورژانس و هلال احمر، با کمبودهایی مواجه هستیم که با بررسی این مسیرها، برای احداث و تجهیز پایگاه های جدید تلاش خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،   موسی کنعان پور بعد از ظهر امروز در جلسه تحلیل تصادفات جاده ای استان اردبیل  ادامه داد: دستگاه های مربوطه، باید در ارائه گزارش، فارغ از تعصب سازمانی خود و منطبق با واقعیت عمل کنند تا بتوان در مرتفع کردن چالش های موجود موفق عمل کرد.

وی با اشاره به کمبود برخی امکانات در زمینه امدادرسانی افزود: در بعضی مسیرهای مواصلاتی استان، به لحاظ تعداد پایگاه های امدادرسانی مثل اورژانس و هلال احمر، با کمبودهایی مواجه هستیم که با بررسی این مسیرها، برای احداث و تجهیز پایگاه های جدید تلاش خواهیم کرد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل از برگزاری جلسه آتی این کارگروه، در حضور استاندار خبر داد و گفت: لازم است گزارش دقیق از وضعیت تصادفات جاده ای رخ داده در ۷ ماه اخیر، که مورد تایید همه نهادهای مرتبط مثل پلیس و سازمان راهداری و ... است تهیه شود، تا بتوان با اقدامات عملیاتی کارشناسی، تلفات را به حداقل رساند.

در این جلسه تمامی تصادفات منجر به فوت به طور نقطه به نقطه بررسی و تمامی نهادها در مورد تصادفات رخ داده به ارائه گزارش پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.