تازه ها

1397-08-29 15:16
کد مطلب: 79005
استاندار اردبیل گفت: پمپاژ و خط انتقال آب شرب از نمین به عنبران تکمیل شده است و به زودی وارد مدار مصرف می شود و این شهر در تابستان قطعی آب نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،اکبر بهنام جو پیش از ظهر امروز به مناسبت آغاز هفته وحدت در جمع مردم بخش عنبران اظهار داشت: هیچ منطقه ای با نفاق و دشمنی پیشرفت نداشته، بلکه وحدت و همدلی سبب توسعه و راه رسیدن به نقطه اوج است.

وی با بیان اینکه وحدت مسلمین باعث شد که مسلمانان در سوریه در مقابل یورش داعش پیروز شوند گفت: در هشت سال جنگ تحمیلی وحدت و اتحاد همه مردم باعث شده که حتی یک وجب خاک کشورمان به دست دشمن نیافتد.

استاندار اردبیل وحدت بین مسوولین در استان اردبیل را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در استان اردبیل امنیت نسبت به سایر نقاط کشور دارای رتبه است و این امر با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و هماهنگی و وحدت نمایندگان در مجلس و نماینده دولت در استان باعث افزایش سرمایه گذاری در استان شده است.

وی  در رابطه با پروژه های در دست اجرای این بخش اظهار داشت: برای آب مورد نیاز در بخش صنعت، کشاورزی و شرب برنامه ریزی ۳۰ ساله خواهیم داشت و قطعا با پیگیری های لازم محقق می شود.

بهنام جو افزود: پمپاژ و خط انتقال آب شرب از نمین به عنبران تکمیل شده است و به زودی وارد مدار مصرف می شود و این شهر در تابستان قطعی آب نخواهد داشت.

وی افزود:بهداشت و درمانگاه شهر عنبران با تامین اعتبار لازم در سالهای آتی تکمیل و به بهره برداری می رسد.

استاندار اردبیل تسریع در روند اجرای سد عنبران را یادآور شد و گفت:این سد با ظرفیت یک میلیون مترمکعب آب به منظور تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت با اعتبار قابل ملاحظه در حال احداث است.

اکبر بهنام جو تسهیلات اشتغال در این بخش را ۴.۵میلیارد تومان اعلام کرد و اظهار کرد: این منطقه در زمینه گردشگری و صنایع دستی منحصر بفرد است و در صنایع دستی جاجیم و گلیم می تواند در کشور الگو باشد.

وی سرمایه گذاری در بخش گردشگری را اولویت شهر عنبران بر شمرد و افزود: با توجه به اینکه این منطقه دارای پتانسیل گردشگری بکر و روستاهای سنتی با قابلیت هدف گردشگری است باید سرمایه گذاری در این راستا انجام شود.

در این مراسم گروه های مولود خوانی با اجرای برنامه های متنوع و پخش شیرینی هفته وحدت را گرامی داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.