تازه ها

1397-08-28 15:51
کد مطلب: 78987
فرمانده سپاه شهرستان خلخال گفت: همزمان با آغاز هفته بسیج بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی و اقتصادی در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ جهانبخش عطایی صبح امروز در جلسه بررسی برنامه‌های عمرانی بسیج در خلخال ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج اظهار داشت: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته  همزمان با آغاز هفته بسیج بیش از 100 برنامه فرهنگی و اقتصادی در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی و برنامه‌های سازندگی جزو اولویت‌دارترین برنامه‌ها است بیان کرد: در این زمینه بیش از 17 پروژه با همین محور توسط بسیج سازندگی در دست اجرا است به طوری که 8 پروژه از این تعداد به بهره‌برداری رسیده و مابقی نیز در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

فرمانده سپاه خلخال با اشاره به نقش محوری بسیج در عرصه‌های مختلف خبر داد و تصریح کرد: بسیج با ورود به تمامی عرصه‌ها نقش خود را در عرصه‌های مختلف کشور نشان داده و توانسته با تاثیرگذاری خود سبب پیشرفت و آبادانی و تحول در امور کشور شود که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت است.

عطائی بیان کرد: بسیج از بطن مردم است و بی‌شک این مسئله سبب می‌شود که خروجی مورد انتظار نیز به دست آورد چرا که بسیج بهتر از هر قشر دیگری می‌تواند مشکلات و دغدغه‌های مردم را درک کند و برای حل مسائل و مشکلات مردم راهکارهای مناسب بیندیشد که به همین دلیل نیاز است از ظرفیت بسیج در تمامی عرصه‌ها استفاده شود.

وی از برگزاری همایش بزرگ روحانیون شیعه و اهل تسنن استان در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از جمله برنامه‌های شاخصی که در طول این هفته برگزار می‌شود می‌توان به دیدار با خانواده‌ّای معظم شهدا، برگزاری همایش‌های پیاده‌روی، تجمع بزرگ بسیجیان و اعزام گروه‌های مختلف به مناطق محروم منطقه اشاره کرد.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.