تازه ها

1397-08-28 15:45
کد مطلب: 78986
فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد گفت: ۳۱۲ نفراز دانش‌آموزان مدارس شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان روز دوشنبه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ پاسدار حسن نوری بعد از ظهر امروز در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور اظهار داشت: 312 نفراز دانش‌آموزان مدارس شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان روز دوشنبه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

وی بیان کرد: این چهارمین کاروان اعزامی در سال 97 از شهرستان پارس‌آباد است که به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند که متشکل از دو کاروان خواهران و دو کاروان برادران بوده است.

فرمانده سپاه پارس‌آباد تصریح کرد: تاکنون یک هزار و 248 از دانش آموزان دختر و پسر شهرستان پارس‌آباد در قالب 28 دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شده است.

نوری اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مولفه اصلی و راه شهدای والامقام کشورمان است که اردوهای راهیان نور فرصتی بسیار مناسب برای تبیین رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان است و در این زمینه باید نسل جوان و امروزی با این مهم آشنا شوند و از نزدیک در جریان رشادت‌های رزمندگان قرار بگیرند.

وی بیان کرد: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام کشورمان یک وظیفه و رسالت خطیر بر گردن مردم و مسئولان است و باید برای دستیابی به این مهم از تمام ظرفیت‌ها و امکانات استفاده شود تا بتوانیم با تاسی از راه شهدای والامقام کشورمان راه رسیدن به سعادت و خوشبختی را در جامعه هموار کنیم.

نوری تصریح کرد: نباید یاد و خاطره شهدای والامقام به هیچ وجه کمرنگ شود چرا که نقطه قوت ملت ایران اسلامی خون پاک شهدای والامقام است و قطره ای از این خون پاک و مقدس نباید به هدر شود.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.