تازه ها

1397-08-28 14:59
کد مطلب: 78984
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت :امروز باید جوانان انقلابی ما با استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی خلاق و مبتکر، کشور را به نقطه اوج علم و دانش در جهان برسانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، آیت الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در دیدار با اعضای ستاد گرامیداشت هفته بسیج در دفتر امام جمعه اردبیل اظهار داشت: بزرگترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیروهای مردمی و انقلابی بسیج بود که امام راحل آن را راه اندازی کرد.

آیت الله عاملی با اشاره به اینکه سه چیز استکبار جهانی  را می حراساند ، اولی رهبریت صالح ، دومی حضور مردم در صحنه های انقلابی کشور و سومی تولید علم ودانش است افزود: اگر این سه عنصر در یک کشور حفظ شود و تداوم یابد به یک اقتدار بزرگی دست خواهد یافت.

وی با بیان اینکه بسیج همیشه در صحنه‌های حساس کشور پیشگام بوده و نقش بسیج همیشه تاثیرگذار است تصریح کرد: باید فرهنگ و تفکر بسیجی به نسل امروز به ویژه نوجوانان انتقال یابد که این امر بسیار مهم است.

امام جمعه اردبیل با گرامیداشت هفته بسیج و هفته وحدت عنوان کرد: بسیج بزرگ‌ترین دستاوردی بود که امام راحل آن را ایجاد کرد که بسیج همیشه در کشور نقش اساسی داشته است.

آیت الله عاملی افزود: بسیج یکی از شاهکارهای بزرگ امام راحل بود که باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا تفکر بسیجی در جامعه نهادینه شود.

وی تصریح کرد: امروزه رهبریت صالح یکی از موضوعات مهم است که ما قدردان رهبریت صالح هستیم که کشورمان در سایه رهبریت صالح به پیشرفت و اقتدار همه‌جانبه دست یافته است.

وی بیان کرد: ددشمنان و استکبار جهانی درصدد تسلط بر کشورهای اسلامی هستند که بی‌شک با رهبریت صالح و بصیرت مردم توطئه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود

امام جمعه اردبیل بیان کرد: امروزه کشورمان در سایه درایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری به پیشرفت دست یافته و ما قدردان این سرمایه عظیم و بزرگ هستیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به این که باید در مجلس افراد تخصصی و کاردان همچون مدرس پای کار باشند افزود: نیاز است در مراکز تصمیم‌گیرنده کشور افراد تخصصی و کاردان حضور یابند که این امر پیشرفت کشوررا رقم خواهد زد.

امام جمعه اردبیل با اشاره به این که بسیج باید در خدمات علمی و فرهنگی پیشگام باشد افزود: امروزه حوزه فرهنگ و علم بسیار مهم است و اگر کشوری پیشرفت کند کشورهای دیگر جرات تسلط به آن کشور را نخواهند داشت.

آیت الله عاملی با اشاره به پیشرفت کشورمان در عرصه‌های مختلف گفت: امروزه دنیا روی ایران حساب ویژه باز کرده است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام افزود: ما قدردان خون پاک شهدا هستیم و با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم.

آیت الله عاملی بیان کرد: یکی دیگر از سرمایه‌های کشور حضور مردم در صحنه‌های سرنوشت‌ساز کشور است و نقشه و توطئه دشمنان این است که مردم را از صحنه خارج کنند که با بصیرت و ولایتمداری این نقشه‌ها به یاس و نامبدی تبدیل می‌شود.

 

انتهای پیام/ ه

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.