تازه ها

1397-08-28 13:52
کد مطلب: 78982
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خبر داد؛
اجرای 170پروژه محرومیت‌زدایی اردبیل در طی8 ماه سالجاری
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از اجرای 170پروژه محرومیت‌زدایی در اردبیل طی هشت ماه امسال توسط سپاه و بسیج این استان خبر داد.

 سرهنگ پاسدار شکور عبدی امروز در گفتگو با سبلان‌ما، در تشریح فعالیت های عمرانی و سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در هشت ماهه نخست امسال گفت: دراین مدت 170پروژه محرومیت زدایی دراین استان با اختصاص مبلغی بالغ بر 15 میلیارد تومان به اتمام رسیده است.

وی تصریح کرد: احداث، تکمیل و مرمت خانه محروم،احداث مسجد، مدرسه، مرکز بهداشت، پل روستایی، غسالخانه، طرح هادی، هدایت آبهای سطحی و آبرسانی کشاورزی از جمله اقدامات مهمی است که در راستای محرومیت زدایی در استان اردبیل توسط سپاه و بسیج انجام شده است.

 275 گروه جهادی به مناطق محروم استان خدمت‎رسانی می‎کنند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از اعزام 53 گروه جهادی به مناطق محروم استان اردبیل در طی هشت ماه نخست امسال خبر داد و بیان داشت: یک هزارو 500 دانشجوی بسیجی با حضور در مناطق محروم و دور افتاده استان اردبیل بیش از 21 فعالیت عمرانی انجام دادند.

وی خاطر نشان کرد: مرمت و بازسازی خانه های اشخاص محروم، رنگ آمیزی مدرسه، لوله کشی و سیم کشی، اجرای فعالیت های فرهنگی و آموزشی، علمی و بهداشتی، درمان و اقتصاد مقاومتی از جمله فعالیت هایی است که 35 گروه جهادی در استان اردبیل طی هشت ماه امسال انجام داده اند.

عبدی گفت: 275  گروه جهادی شناسنامه دار در استان اردبیل  وجود دارد که در مناطق محروم این استان   در حال خدمت رسانی هستند.

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.