تازه ها

پربیننده ترین

1397-08-22 12:14
کد مطلب: 78903
در نشست مسئولان استان اردبیل با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) پیشبرد پروژه‌های بزرگ عمرانی استان در دستور کار قرار گرفت.

صدیف  بدری در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،در خصوص تصمیمات اتخاذ شده در نشست مسئولان استان اردبیل با   فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیشبرد پروژه‌های بزرگ عمرانی استان در دستور این جلسه ویژه قرار داشت .

وی افزود: قرارگاه خاتم الانبیا قرارداد نهایی بیمارستان 1000 تخت خوابی اردبیل را با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منعقد کرده و این پروژه در سفر رییس جمهور به استان اردبیل کلنگ زنی شود.

نمانیده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین اظهار داشت: تسریع در انجام مطالعات نهایی توسعه بزرگراهی جاده نمین-آستارا و بررسی احداث بزرگراه نیر-سراب به صورت پیمانکاری مورد دیگری بود که در جلسه مورد توافق طرفین قرار گرفت.

http://sbadri.ir/UserFiles/NewsImages/IMG_20181112_231443_624.jpg

بدری ادامه داد: موسسه نینوا وابسته به قرارگاه خاتم، پیمانکار دوقطعه از پروژه راه‌آهن اردبیل است و توافق شد نیروهای مربوط به پل‌های این قطعات حداکثر تا پایان سال جاری اجرا شده و قطعات تا پایان شهریور سال آتی تکمیل شوند.

وی اضافه کرد: در این جلسه همچنین مقرر شد استاندار اردبیل گزارش آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام استان که توسط قرارگاه خاتم در حال اجراست و دیگر پروژه‌های زیربنایی و روبنایی دارای اولویت که قرارگاه خاتم توان اجرای آن را دارد، احصا کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس افزود: پروژه هایی همچون بزرگراه اردبیل-سرچم،اردبیل_ پارس‌آباد و سه راهی مشگین شهر، راه‌آهن اردبیل-مغان، روسازی (ریل گذاری و تجهیزات الکترونیکی) راه آهن اردبیل-میانه، همچنین آبیاری اراضی پایاب سد کوثر و ایجاد شرکت کشت و صنعت جدید و صنایع تبدیلی در محل اراضی پایاب سدخدآفرین احصا و در اسرع وقت طی جلسه‌ای با فرمانده قرارگاه و با راهکار تامین مالی همچون ماده 56 (فاینانس داخلی) تفاهم نامه انجام شود تا با قرارگرفتن درمصوبات سفر هیات دولت به استان اردبیل توسعه عمرانی هرچه بیشتر استان اردبیل را شاهد باشیم.

وی در پایان گفت:مشکلات پرسنل نیروگاه سبلان نیز از موارد دیگری بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت ودر این مورد مطالبات پرسنل خدوم نیروگاه را با جزئیات مطرح  و مقرر شد فرمانده قرارگاه خاتم شخصا از این نیروگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.