تازه ها

پربیننده ترین

1397-08-21 18:45
کد مطلب: 78896
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل:
اردبیل عنوان فناور طلایی را در جشنواره ربع رشیدی کسب کرد
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:استان اردبیل عنوان فناور طلایی را در ششمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،سید حامد عاملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت : ششمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی با عنوان ارزیابی و داوری شرکت ها و طرح های دانش بنیان از سراسر کشور به مدت چهار روز در مرکز استان آذربایجان شرقی برگزار شد .

وی افزود : این جشنواره با حضور نخبگان و شرکت های دانش بنیان 14 استان منتخب کشور ، با هدف و رویکرد « توسعه و تجاری سازی فناوری » با ثبت نام عمومی در چهار مرحله ایده فناورانه ، توسعه و تجاری سازی فناوری ، فروش محصولات دانش بنیان و نیازمندی های فناورانه با حضور شرکت ها و طرح های دانش بنیان برگزار شد.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تصریح کرد : در این جشنواره 120 داور و ارزیاب از سراسر کشور طرح های دانش بنیان را ارزیابی و داوری کردند که در این ارزیابی ها از 1533 طرح ثبت نام شده در چندین مرحله مورد ارزیابی و داوری متخصصان امر اقتصاد و تجارت مورد قضاوت قرار گرفت و در نهایت 10 طرح برتر که بالاترین امتیاز را در مراحل مختلف ارزیابی کسب کرده بودند توسط تیم منتخب داوری مورد رصد قرار گرفت و کیفیت و وضعیت حضور این طرح ها در جشنواره ارزیابی شدند .

عاملی یادآور شد : دراین بین استان اردبیل با دو طرح بازیافت تمام نخاله های ساختمانی و عمرانی از شرکت آسیاتیکن و روشنایی LED برای شهر هوشمند و فضاهای عمومی با پوشش نانو از شرکت امن گستر راسا مهر در بین شرکت های برتر قرار گرفته و موفق به کسب عنوانهای فناور طلایی ، فناور نقره ای و فناور برنزی  شد .

وی گفت : این دو شرکت و طرح از استان اردبیل که این موفقیت را کسب کردند با نظارت وحمایت کارشناسان مرتبط سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل فعالیت می نمایند .

عاملی خاطر نشان کرد : پیشرفت و توسعه صنعتی کشور و دستیابی به اهداف و برنامه های علمی و پژوهشی بخش تولید و تجارت ، حاصل تلاش و مساعدت متخصصین و اندیشمندانی است که با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و توان در راه تحقیق ، پژوهش و توسعه فناوری لحظه ای از هیچ کوششی دریغ نکردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.