تازه ها

1397-08-20 17:14
کد مطلب: 78883
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اقدامات مقطعی برای حمایت از ورزش جانبازان و معلولان این استان را کافی ندانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار جلیل بابازاده در جلسه هم‌اندیشی توسعه و ارتقای ورزش‌های جانبازان و معلولان اردبیل اظهار داشت: برای برداشتن گرهی از مشکلات جانبازان اقدامات مقطعی کافی نبوده و توجه به نیازمندی‌های این قشر به حمایت‌های مستمر و همت همگانی وابسته است.

وی بر ضرورت فراهم آوردن زیرساخت‌های ورزشی ویژه جانبازان و معلولان تأکید کرد و گفت: فداکاری و ایثارگری‌های رزمندگان جنگ تحمیلی غیرقابل تصور است، چرا که چنین انسان‌هایی با هدف استقلال، عزت و زنده نگهداشتن شعایر اسلامی از جان خود مایه گذاشتند و کمترین وظیفه ما حمایت همه‌جانبه از این قشر ایثارگر است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: حل مشکلات ورزشی جانبازان و معلولان نیازمند برگزاری نشست‌های تخصصی با منتخبی از ورزشکاران بوده تا با بررسی همه جانبه امور، حمایتی در خور از این گروه از جامعه انجام پذیرد.

وی بیان کرد: ورزشکاران جانباز و معلولی که با درخشش در میادین ملی و بین‌المللی با هدف خوشحالی مردم و به اهتزاز در آوردن پرچم کشورمان در تلاش هستند، شایسته تقدیر بوده و مایه غرور و افتخار این سرزمین خواهند بود.

بابازاده احداث و بهره‌برداری از مجموعه جدید ورزشی جانبازان و معلولان اردبیل را از مهمترین برنامه‌های این حوزه برشمرد و اظهار کرد: با توجه به تحقق این موضوع می‌توان گام بلندی را در راستای فراهم آوردن زیرساخت‌های ورزشی برداشت.

منبع: روابط عمومی هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان،

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.