تازه ها

پربیننده ترین

1397-08-20 13:14
کد مطلب: 78876
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی استان اردبیل گفت: اعتبارات حوزه راه آهن و راه ‌های مواصلاتی اردبیل بویژه احداث بزرگراه ‌ها با رشد مناسب اعتبارات روبرو بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، داود شایقی امروز در جمع خبرنگاران  از اختصاص 10 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی نمین و 320 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت های نواحی و شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر دادو گفت: این اعتبارات در راستای کمک به حل مشکلات حوزه های صنعت، گردشگری و کشاورزی اختصاص یافته است.
وی افزود:  با وجود کاهش محسوس اعتبارات عمرانی طی امسال و سال آینده اما اعتبارات، حوزه راه آهن و راه ‌های مواصلاتی اردبیل بویژه احداث بزرگراه ‌ها با رشد مناسب اعتبارات روبرو بوده است که این امر با توجه ویژه دولت و رییس سازمان برنامه و بودجه فراهم شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی استان اردبیل با اشاره به نصب مانیتور نمایش آخرین وضعیت راه آهن اردبیل - میانه در 2 ورودی شهر اردبیل، تصریح کرد:با تلاش و پیگیری‌ های  جدی استاندار اردبیل  پروژه راه آهن اردبیل در تمامی فازها به شکل جدی در حال اجراست و پیش‌ بینی می‌شود با توجه به تامین اعتبار از محل فاینانس داخلی در موعد مقرر به نتیجه برسد.

وی گفت:قسط اول اعتبار در نظر گرفته شده برای راه آهن اردبیل از سوی بانک ملی پرداخت شده است و قسط دوم و سوم این تسهیلات به مبلغ 2 هزار و 500 میلیارد ریال سالانه پرداخت خواهد شد.
شایقی ادامه داد: طبق پیش بینی ها پروژه مهم راه آهن اردبیل با هفت هزار و 500 میلیارد ریال منابع فاینانس در کنار اعتبار مصوب سالانه به سرانجام خواهد رسید.

 

انتهای پیام/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.