تازه ها

پربیننده ترین

1397-08-01 15:55
کد مطلب: 78612
نماینده ولی فقیه در استان حمایت از سرمایه‌گذاران را اولویت اساسی اردبیل عنوان کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم ظرفیت‌های گردشگری منطقه را شکوفا کرده و اقتصاد استان را نجات دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، ظهر امروز سرمایه‌گذاران مجتمع ساری سوی شهرستان سرعین با آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

آیت‌الله سیدحسن عاملی در این دیدار حمایت از سرمایه‌گذاران را اولویت اساسی استان عنوان کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم ظرفیت‌های گردشگری منطقه را شکوفا کرده و اقتصاد استان را نجات دهیم.

وی تصریح کرد: مسئولان استان به ویژه استاندار اردبیل اهتمام ویژه‌ای برای اجرای پروژه ساری سو سرعین دارد چرا که این پروژه برای 300 نفر اشتغال‌زایی می‌کند و تاثیر بسزایی در جذب گردشگران داخلی در منطقه خواهد داشت.

امام جمعه اردبیل ضمن قدردانی از سرمایه‌گذاران، مشاوران و مسئولان استان جهت ایجاد وحدت همه جانبه جهت تحقق این پروژه اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم تا مشکلات اقتصادی و اشتغال‌زایی استان به حداقل برسد.

بخش خصوصی از حمایت های همه جانبه ای برخوردار است

بهروز ندایی معاون امور عمرانی استاندار اردبیل نیز در این جلسه گفت: حمایت همه‌جانبه‌ای برای راه‌اندازی پروژه مجتمع ساری سوی سرعین وجود دارد و این جلسه‌ با حضور امام جمعه اردبیل برگزار شده تا تصمیمات لازم در ارتباط با اجرای این پروژه اتخاذ شود.

وی افزود: قرار شد مهندسان و سرمایه‌گذاران پروژه نقشه‌ها و طرح‌های خود را در کم‌ترین زمان ممکن آماده کنند و دستگاه‌های اجرای مکلف شدند حمایت‌های همه‌جانبه‌ای برای تسریع روند اجرایی پروه انجام دهند.

انتهای پیام/

برچسب: 
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.