تازه ها

پربیننده ترین

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: با هدف خدمات‌رسانی به زائران پیاده‌روی اربعین ۵۰ خادم موکب اربعین‌حسینی اردبیل به کربلای معلی اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اسفندیار هوشیار بعد از ظهر امروز در مراسم اعزام خادمان موکب اربعینی حسینی به کربلای معلی در اردبیل اظهار داشت: با هدف خدمات‌رسانی به زائران پیاده‌روی اربعین 50 خادم موکب اربعین‌حسینی اردبیل به کربلای معلی اعزام شدند.

وی از برپایی 4 موکب خدمات‌رسانی به زائران حسینی در اردبیل و عراق خبر داد و گفت: با تلاش‌های انجام یافته هم‌اکنون هیچ مشکلی از بابت خدمات‌رسانی بهداشتی و درمانی داریم و برنامه‌های انجام یافته به بهترین شکل ممکن انجام یافته است که امیدواریم در این زمینه زائران هیچ دغدغه‌ای نداشته باشند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: آخرین کاروان اربعین حسینی در قالب خادمان موکب‌ها امروز اعزام شدند تا در موکب‌ها حضور یافته و خدمات‌رسانی مطلوبی به زائران داشته باشند که در این زمینه تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم از پیش انجام یافته است.

هوشیار ضمن تقدیر و تشکر از کمک‌های مردمی و نقش در این امر خداپسندانه و خیرخواهانه نیز تصریح کرد: در حال حاضر کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی جمع‌آوری شده و خوشبختانه هر سال نسبت به سال قبل شاهد حضور پرشور خیران در این زمینه هستیم.

وی اظهار کرد: انتظار می‌رود امسال همانند سال‌های گذشته و حتی پرشور و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته اجتماع اربعین حسینی برگزار شود و امت اسلامی بار دیگر جواب دندان‌شکنی به توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن بدهند و آنان را سر جای خود بنشانند.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.