تازه ها

پربیننده ترین

1397-08-01 15:07
کد مطلب: 78608
فرمانده سپاه کوثر گفت: با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ۸۰ نفر از دانش‌آموزان دختر شهر گیوی کوثر در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ دوم محرم پوررحمان بعد از ظهر امروز در مراسم اعزام کاروان راهیان نور کوثر به مناطق عملیاتی کشور در این شهرستان اظهار داشت: مهم‌ترین هدفی که از برگزاری مستمر اردوهای راهیان نور داریم این است که بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم.

وی با اشاره به این که تاثیرگذاری اردوهای راهیان نور به مراتب بیشتر از بسیاری از برنامه‌ها است، گفت: اگر نسل جوان و امروزی از نزدیک در جریان رشادت‌ها و دلاوردمردی‌های رزمندگان اسلام قرار بگیرند بهتر و ملموس‌تر تلاش‌های انجام یافته را درک می‌کنند و متوجه می‌شوند که شهدای والامقام کشورمان چه آرمان‌هایی را به دنبال داشته‌اند.

فرمانده سپاه کوثر گفت: دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی یک اولویت اساسی و مهم برای ما است و در این زمینه تک تک آحاد جامعه مسئولند و همان طور که شهدا برای این هدف گام برداشته‌اند تمام افراد جامعه برای صیانت و حفظ این امر مهم باید تلاش کنند.

پوررحمان تصریح کرد: باید برگزاری اردوهای راهیان نور و یادواره‌های شهدا در جامعه نهادینه شود و ایثارگری‌های شهدای والامقام برای دفاع از کیان کشور به همگان تبیین شود تا دشمنان بدانند هیچ گاه اهداف و راه شهدا را گم نخواهیم کرد و تلاش آنان برای از بین بردن این اهداف بیهوده و پوچ است.

وی با بیان این که در قالب این اردو 80 نفر از دانش‌آموزان دختر دبیرستانی شهر گیوی راهی مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند اظهار کرد: این دانش‌آموزان در قالب دو دستگاه اتوبوس به مدت سه روز از یادمان‌های شهید باکری ،بروجردی و شهدای تمرچین بازدید می‌کنند.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.