تازه ها

پربیننده ترین

1397-08-01 10:25
کد مطلب: 78599
سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی اردبیل:
تورهای فاقد مجوز قانونی در اردبیل ساماندهی می شوند
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ساماندهی تورهای فاقد مجوز قانونی در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،صغری فرشی صبح امروز با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور ساماندهی تورهای گردشگری، تورهای فاقد مجوز شناسایی می شود.

وی افزود: در ادامه شرایط فعالیت قانونی به تورها تشریح شده و همچنین تذکر شفاهی به تورهای فاقد مجوز ابلاغ می شود؛ البته این اقدام از سوی تورهای بدون مجوز مورد استقبال قرار گرفته و تعدادی اقدام به کسب مجوز کرده اند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ادامه داد: طی روزهای گذشته 20 تذکر شفاهی ابلاغ شده است.

فرشی تصریح کرد: افراد علاقه مند می توانند بعد از دریافت کارت تورلیدری با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی نسبت به تعریف و اجرای تور گردشگری اقدام کنند.

وی تاکید کرد: به منظور ساماندهی تورهای غیرمجاز در صورت نیاز جلسات هم اندیشی با نهادها و دستگاه های مرتبط از جمله هیئت کوهنوردی استان و نیروی انتظامی برگزار می شود.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: فعالیت تورهای فاقد مجوز قانونی مورد تائید اداره کل نبوده و مشکلاتی را به دنبال دارد که با طرح ساماندهی بی شک بخش قابل توجهی از این مشکلات حل و فصل خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.