تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-29 17:17
کد مطلب: 78575
اولین جشنواره مسابقات استانی کارکنان دولت که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن تختی اردبیل برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، بهمن حسین زاده دراولین جشنواره مسابقات استانی کارکنان دولت که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن تختی اردبیل برگزار شد گفت: ایجاد و حفظ روحیه نشاط و سلامت کارکنان از اولویت های کاری استانداری است و طبق مصوبه شورای اداری استان اولین دوره مسابقات استانی کارکنان دولت با همت اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
وی برگزاری این دوره از مسابقات را در نشاط اجتماعی و برخورد شایسته کارکنان مهم ارزیابی کرد وافزود: ورزش نقش مهمی در سلامت کارکنان و ارائه خدمات بهتر به مردم دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل افزود: توجه به ورزش کارکنان و خانواده کارکنان ضرورت دارد و مسئولین شهرستان ها توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.
حسین زاده بیان کرد:ضرورت تداوم تحقیقات علمی برای بستر سازی ورزش در جامعه و آثار مثبت آن در بین اقشار مختلف مردم و ارتباط نزدیک با دانشگاه ها و مراکز علمی احساس می شود. 

در این جشنواره ورزشی۲۷۰ نفر از کارکنان مرد و زن در پنج رشته ورزشی دارت، شطرنج، طناب کشی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی از تمامی شهرستان های استان شرکت کرده بودند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.