تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-27 13:44
کد مطلب: 78547
امام جمعه بیله سوار با انتقاد از کمبود پزشکان متخصص در بیله‌سوار گفت: این شهرستان با وجود جمعیت بسیار، چرا باید از وجود پزشکان متخصص محروم باشد؟ آیا وزارت بهداشت تا این حد توانایی ندارد که چند پزشک به منطقه اعزام کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حجت‌الاسلام اصغر جدائی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته‌بیله سوار با تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان، اظهار کرد: این گونه نشست‌های گرم و صمیمی جوانان یک کشور با رهبرشان کم‌‌نظیر بوده و باید از منظر جهانی به این  موضوع نگریسته شود.

جریان‌های جناحی و سیاسی شایسته‌سالاری را فلج کرده‌اند

وی گفت: دغدغه‌هایی که رهبری بیان می‌فرمایند حاکی از آن است که فرمایشات ایشان آن طور که باید مورد توجه مسؤولان امر قرار نمی‌گیرد که از این منظر بهتر است مرکز یا ستادی به نام ستاد پیگیری فرامین رهبری تشکیل شود.

امام جمعه بیله‌سوار تصریح کرد: با توجه به تاکید مفام معظم رهبری بر تاثیر نخبگان در برنامه‌ریزی برای مسائل کشوری، باید گفت ما هنوز در بحث شایسته سالاری هیچ قدم جدی برنداشته‌ایم و از وجود نخبگان استفاده نکرده‌ایم و جریان‌های جناحی و سیاسی شایسته‌سالاری را فلج کرده‌اند.

جدایی با تقدیر از اهالی این شهرستان در عزم جدی برای زیباسازی شهر بیان کرد :همت مردم در این راستا اشتیاق برانگیز و انرژی بخش است و زمان آن رسیده که با یک شور و نشاط جمعی، تاریخی و با کمک به همدیگر شهرمان را زیباتر کنیم.

وی با انتقاد از کمبود پزشکان متخصص در بیله‌سوار گفت :شهرستان بیله‌سوار با وجود جمعیت بسیار، چرا باید از وجود پزشکان متخصص محروم باشد؟ آیا وزارت بهداشت تا این حد توانایی ندارد که چند پزشک به منطقه اعزام کند.

جدایی با اشاره به قتل جمال خاشقچی روزنامه‌نگار منتقد عربستانی افزود: صحنه‌های دلخراش قتل این روزنامه‌نگار نشان داد که آل سعود بویی از مردم سالاری و دموکراسی نبرده است و چهره مخوف این جنایت‌کاران و حامیان آنها بیش از پیش آشکار شد.

امام جمعه بیله‌سوار با اشاره به رونمایی خودروی لامبورگینی در تبریز عنوان کرد : ساخت این خودرو در تبریز نشان داد که اگر به ظرفیت‌های جوانان تکیه کنیم، در هر عرصه‌ای پیشرفت می کنیم زیرا ساخت این خودرو که حیرت جهانیان را در برابر استعدادهای ایرانیان برانگیخت، فصل جدیدی از پیشرفت و تکنولوژی را رقم خواهد زد و نقطه عطفی در تاریخ خواهد بود.

انتهای پیام/ش

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.