تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-26 23:18
کد مطلب: 78545
رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان اردبیل:
تیم های اروپایی در اردبیل اردو می زنند
رئیس هیات ورزش های زورخانه ای استان اردبیل از اردوی تیم ملی زورخانه ای پنج کشور اروپایی خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،محمد شهبازعلیزاه رئیس هیات ورزش های زورخانه ای استان اردبیل درمراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات ورزش های زورخانه ای قهرمانی امیدهای کشور از رشد 300 درصدی این رشته ورزشی در استان خبر داده و گفت: بتدریج این رشته در شهرستان های مختلف استان دایر شده و بزودی شاهد افتتاح ساختمان زورخانه خلخال خواهیم بود.
وی افزود: به دلیل مناسب بودن آب هوای و امکانات زیز ساختی 10 آبان  ماه امسال اردبیل میزبان اردوی تیم ملی پنج کشور اروپایی خواهد بود.

بهرام آقاخانی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این مراسم گفت: در نیمه اول30 رویداد ملی و اردوی تیم های ملی در استان برگزار و 18 رئیس فدراسیون و تیم تخصصی شرایط برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های گوناگون در این استان را بررسی کرده اند.

اولین دوره مسابقات ورزش های پهلوانی و زورخانه ای قهرمانی امیدهای کشور با  شرکت 400 ورزشکار از سراسر کشور در سه رشته تیمی زورخانه ای ، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی از روز پنجشنبه 26 مهرماه در ورزشگاه 6 هزار نفری رضازاده اردبیل آغاز شده و به مدت 2 روز برگزار خواهد شد.

در ادامه این مراسم که با حضور اکبر بهنامجو استاندار اردبیل و تنی چند از مدیران استانی صدای زنگ ورزش زورخانه ای نواخته شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.