تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-26 13:36
کد مطلب: 78542
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل:
کالاهای تولیدی با کیفیت استان به مردم معرفی شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: سازمان استاندارد یکی از قدیمی ترین سازمان های کشور است که در قبال کیفیت زندگی مردم، وظیفه خطیری بر عهده دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،بهروز ندائی  در همایش روز جهانی استاندارد اظهار داشت: این سازمان علاوه بر تدوین استاندارد برای کالاها، وظیفه نظارت بر اجرا و همچنین کنترل کیفیت کالاها را بر عهده دارد که باید در عمل به این وظایف خود جدی باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل افزود: شرایط مناطق مختلف کشور در همه زمینه ها مشابه  نیست، لذا در تدوین استانداردها باید به این تفاوت ها توجه ویژه ای  شود، به عنوان مثال آب های گرم معدنی یکی از ظرفیت های منحصر به فرد استان است که سازمان استاندارد موظف است در زمینه کنترل کیفیت این آب ها اقدامات تخصصی لازم را انجام دهد.

وی تصریح کرد: تولیدکنندگانی که مهر استاندارد بر کالای آنها خورده و محصولات آنان از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار هستند، باید به مردم و پیمانکاران معرفی شوند، تا نیاز آنان از طریق تولیدات با کیفیت استانی تامین شود.

ندائی در پایان این همایش  گفت: با توجه به شعار سال ۲۰۱۸ مبنی بر وقوع چهارمین انقلاب صنعتی و توسعه فناوری های نوظهور، باید در استان ما نیز در زمینه طراحی سیستم های امنیتی و فناوری های جدید از جوانان خلاق استفاده کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.