تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-22 07:51
کد مطلب: 78499
بازیکن لژیونر نادیده المسایل عمان گفت: قبل از کشور عمان در یکی از تیم های لیگ کشور فیلیپین توپ می زدم که با ارائه بازی های خوب در این تیم توانستم آوای گل کشور فیلیپین در سال 2016 شوم.

جمال دلیر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: 28 ساله قبل در شهرستان خلخال متولد شدم؛ در همان ابتدای نوجوانی و جوانی در تیم های زیادی بازی کرده ام که یکی از مهم ترین این تیم ها در آن دوران تیم جوانان فجر تهران بود.

دلیر افزود: در خدمت سربازی  به تیم نیروی زمینی تهران پیوستم و چند فصلی را در لیگ آزادگان بازی کردم؛ بعد از اتمام  خدمت سربازی با تیم لیگ دسته دو خلخال دشت به توافق رسیدم که با افتخار چند فصلی را در تیم شهرستان خودم خلخال دشت بازی کردم.

این لژیونر خلخالی بیان کرد: مقصد بعدی من بعد از خلخال دشت در شهرداری ماهشهر زیر نظر کوروش موسوی بود که توانستم چند فصلی را در این تیم با ارائه بازی های خوب حضور داشته باشم.

دلیر  مهم ترین پیشنهاد های خود را از تیم dynamo ptg لیگ 2 کشور روسیه دانست و تصریح کرد: قرارداد و پیشنهاد این تیم را به دلیل مصدومیتی که داشتم از دست دادم و نتوانستم در لیگ های کشور روسیه حضور داشته باشم که از این بابت خیلی ناراحت شدم.

وی بیان کرد: پیشنهادات زیادی از لیگ های ایران داشتم امام باتوجه به اینکه شرایط کشور عمان نسبت به ایران کمی بهتر بود لذا خواستم در تیم های عمانی هم تجربه کسب کنم و با قراردادی دوساله به تیم نادی المسایل عمان پیوستم .

دلیر با ابراز امیدواری از اینکه امیدوارم با تلاش و همت خودو  مدیر برنامه خوبی که دارم بتوانم افتخارات خوبی را برای هم استانی های خودم در اردبیل و خلخال کسب کنم، تشریح کرد: می خواهم خود را به سطح بالای از بازی های خود در تیم های خارجی برسانم تا بتوانم در تیم های سطح اول دنیا حضور داشته باشم.

وجود لژیونر گمنام اردبیلی/ چرا استان اردبیل یک نماینده در لیگ های ایرانی ندارد؟

به گزارش خبرنگار سبلان‌ما، امیدواریم با بررسی بسیاری مشکلات وموانع عدیده در دنیای فوتبال استان اردبیل با تلاش و پیگیری های مسئولان ورزشی استان، نمایندگان و غیره بتوانیم در آینده نزدیک شاهد یک تیم لیگ برتر در استان اردبیل داشته باشیم. 

استان اردبیل بازیکنان پر افتخار زیادی را در خود پروریده است که این حق را هم دارد خود را در لیگ های برتری کشور با ستاره های همچون شهریار شیروند و شاهین صاقپی ، مهرداد بایرامی ، مرتضی اسدی، پیمان رنجبر، اکبر ایمانی، مطهری فر، هاشم بیگ زاده ، سجاد شهباززاده، یعقوب کریمی، جمال دلیر و کریم انصاری فرد و بسیاری دیگر از بازیکنانی که گمنام در تیم های دیگر داخلی و خارجی درحال بازی می کنند، ببیند.

امیدواریم روزی برسد که آرزوی جوانان اردبیلی هم بعد از گذشت چندین سال در دیار شهریار فوتبال ایران علی دایی با یک تیم لیگ برتری محقق شود.

گزارش: مهدی همتی

انتهای پیام/ 9

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.