تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-21 19:28
کد مطلب: 78495
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل:
مبارزه با استکبار جهانی مولفه‌ای‌ترین پیام عاشورا است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به تدوین برنامه‌های راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان‌ماه در اردبیل گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان ماه استکبارستیزی مثال‌زدنی ملت ایران را به رخ جهانیان می‌کشد و نشانگر پیام عاشورا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حجت‌الاسلام ولی نظرپور بعد از ظهر امروز در نخستین نشست خبری برگزاری مراسم 13 آبان در اردبیل اظهار داشت: 13 آبان ماه به عنوان یک نقطه تاریخی عطف در کشورمان به ثبت رسیده و در این روز شهامت و شجاعت نوجوان ایرانی شایسته تحسین در برهه‌های تاریخی شده است.

وی افزود: داشتن و تقویت چنین جوانانی در جامعه امروزی یک امر مهم و اساسی در جامعه ما است و تمام تلاش ما بر این است که از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحقق این اهداف در جامعه استفاده کرده و با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقامی همچون حسین فهمیده‌ها الگویی برای سایر دانش‌آموزان در استان معرفی و مطرح کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: جامعه ما مدیون رشادت‌ها و دلاورمردی‌های جوانانی است که برای دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی تا پای جان رفته‌اند و تمام سعی و تلاش خود را برای پاسداشت از راه و هدف نهضت عاشورا انجام داده و دستاورد مهم و بزرگی همچون امنیت و اقتدار کنونی کشورمان را به ارمغان آورده‌اند.

نظرپور تصریح کرد: مبارزه با استکبار جهانی مولفه‌ای‌ترین پیام عاشورا است و 13 آبان ماه روز تسخیر لانه جاسوسی توسط امام خمینی(ره) به عنوان انقلاب دوم نامگذاری شده و به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نقطه عطفی برای مقابله با توطئه‌ها و نیرنگ‌های دشمنان و استکبار جهانی است.

وی اظهار کرد: امام حسین(ع) و یارانش درس مبارزه با ظلم مستکبرین را به ما آموختند و امنیت و استقامت را در جامعه به تثبیت رساندند و هم‌اکنون ما وظیفه‌ و رسالتی خطیر و حساس بر عهده داریم که باید برای حفظ شعایر انقلاب اسلامی و تداوم راه شهدای انقلاب و حفظ ارزش‌های انقلابی از دین پاسداری کرده و همیشه در صحنه باشیم.

نظرپور از چیدن برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه و منظم راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه در اردبیل خبر داد و افزود: در این زمینه تمهیدات لازم در استان توسط مسئولان ذی‌ربط و مربوطه انجام یافته و مهم‌ترین هدف ما ادای دین در مقابل به دست آوردن پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی و حفظ و صیانت از آن است.

 

انتهای پیام/م

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.