تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-21 13:33
کد مطلب: 78492
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: از جمله اهداف اردوهای راهیان نور، افزایش شناخت و بصیرت دانش آموزان و بازنگری فرهنگ دفاع و حماسه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در حاشیه مراسم بدرقه دانش آموزان خلخالی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور که با حضور امام جمعه شهرستان خلخال و مسوولان شهری انجام شد، اظهار کرد: کاروانی متشکل از 280 دانش‌آموز دختر دوره دوم متوسطه از دبیرستان‌های دخترانه خلخال، کلور ، هشجین طی دو روز از یادمان‌های مناطق شمال غرب بازدید خواهند کرد.

وی افزود: قرار است در کنار برنامه بازدید، راویان دفاع مقدس مناطق عملیاتی و عملیات انجام شده در طول هشت سال دفاع مقدس در هر منطقه را به طور مفصل برای دانش‌آموزان تشریح کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: از جمله اهداف عمده این اعزام ها در برنامه فرهنگی کاروان راهیان نور، شناخت و بصیرت دانش آموزان نسبت به مناطق عملیاتی و آرمان دفاع مقدس، همچنین بازنگری فرهنگ دفاع و حماسه با انتقال دیده‌ها و شنیده‌ها از این مناطق به درون جامعه، خانواده، همسالان و مدارس است.

عطایی تأکید کرد: امروز سنگر علم‌آموزی بهترین سنگر برای دفاع از کشور است زیرا با رشادت رزمندگان و شهدا حفظ شده و اکنون آرامش تحصیلی و امنیت کشور مرهون ایثار و از خودگذشتگی آنان است.

 

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.