تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-17 18:27
کد مطلب: 78464
خانه کشتی شهدای روستای آراللو امروز امروز با حضور مسئولان ورزشی استان و منطقه بخش هیر در روستای آراللوی بزرگ افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، خانه کشتی شهدای روستای آراللو امروز امروز با حضور مسئولان ورزشی استان و منطقه بخش هیر در روستای آراللوی بزرگ افتتاح شد.

پیله ور رئیس اداره ورزش و جوانان استان اردبیل در افتتاحیه این خانه کشتی با قول مساعد برای راه اندازی بخش دوم خانه کشتی شهدای روستای آراللو گفت: خانه شطرنج و کلاس های رزمی ووشو و کاراته هم بزودی در این روستا دایر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه جوانان روستای آراللو همگی علاقمند به رشته ورزشی کشتی پهلوانی هستند افزود: امیدواریم با راه اندازی این خانه کشتی جوانان و نوجوانان این روستا در تیم ملی و مسابقات ورزشی ملی و بین المللی ببینیم.

امیر فتحی آذر مدیر خانه کشتی شهدای روستای آراللو نیز در افتتاحیه این مراسم اظهار داشت: این سالن ورزشی که چند سالی بود بدون استفاده در محوطه مدرسه دخترانه روستای آراللوی بزرگ  مانده بود با همکاری اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان بخش هیر توانستیم عصرهای این سالن را به عنوان خانه کشتی استفاده کنیم.

فتحی آذر بیان کرد: این سالن در ابعاد 180 مترمربع و تنها با یک تخت کشتی راه اندازی شده است که با تامین اعتبارات لازم از سوی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل بخش دوم آن هم راه اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه روستای آراللو از دوبخش آراللوی کوچک و بزرگ تشکیل شده است و جوانان هر دو روستا هم علاقه زیادی به رشته ورزشی کشتی دارند افزود: با افتتاح این خانه کشتی هر روز از ساعت 6 عصر بعد از تعطیلی مدارس این سالن ورزشی در دو سانس ورزشی برای خردسالان و بزرگسالان به مدت سه ساعت دایر خواهد شد.

گزارش : مهدی همتی

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.