تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-11 10:22
کد مطلب: 78359
جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
اجتماع باشکوه بسیجیان در اردبیل برگزار می‌شود
جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:همزمان با سراسر کشور اجتماع باشکوه بسیجیان این استان با عنوان اقتدار عاشورایی فردا در اردبیل برگزار می شود.

سردار فرهنگ مستعد حصاری امروز در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، با اشاره به حضور مقتدرانه بسیج در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بسیج شجره طیبه‌ای است که همواره در عرصه‌های مختلف که انقلاب اسلامی به آن نیاز داشته حاضر بوده و هست.

وی بسیج را بن‌بست شکن، راهگشا و راهور دانست و افزود: اگر در جامعه به توانایی بسیج و تفکر بسیجی دست پیدا کنیم و با این تفکر ادامه راه دهیم قطعا اثربخش بوده و مشکلات مختلفی که وجود دارد، حل خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، تصریح کرد: همه وظیفه داریم تا با تفکر و عمل بسیجی به وظیفه دینی و انقلابی خود عمل کنیم تا توطئه‌های دشمنان خنثی و ایران اسلامی را با سربلندی در راستای اهداف مقدس انقلاب اسلامی پیش ببریم و اقتدار کنونی که به واسطه خون شهدا حاصل شده را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: بسیج همواره در صحنه حضور دارد و طبق فرموده مقام معظم رهبری، حضور بسیج برای جوانان شورآفرین برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

سردار مستعد حصاری با اشاره به برگزاری اجتماع بزرگ و باشکوه بسیجیان در اردبیل، گفت: اجتماع باشکوه بسیجیان استان اردبیل همزمان با سراسر کشور به همراه مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) با عنوان رزمایش و نمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج روز 5شنبه، 12 مهرماه با حضور بسیجیان سراسر استان درسالن رضازاده اردبیل برگزار می شود.

وی تاکید کرد: بسیجیان با برگزاری این رزمایش و اجتماع بزرگ یک بار دیگر وحدت و همدلی ملی ایران اسلامی را به نمایش می گذارند و این اجتماع برای مردم امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین خواهد بود

انتهای پیام/313/1/3

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.