تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-04 15:20
کد مطلب: 78242
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای بازخوانی ارزش ها و آرمان های نظام و شهدا است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حجت الاسلام جعفر توحیدی پیش از ظهر امروز در گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خلخال اظهار داشت: جنگ تحمیلی گسترده ترین جنگ معاصر است که رزمندگان ما در طول این هشت سال توانستند آن را به خوبی به نمایش بگذارند.

وی با بیان این که هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای بازخوانی ارزش ها و آرمان های نظام و شهدا است گفت: بازخوانی دفاع مقدس سلامت اجتماعی و سیاسی جامعه را تضمین می کند که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.

توحیدی بیان کرد: در مقابل هشت سال جنگ تحمیلی عراق علیه کشورمان واژه دفاع مقدس مناسب ترین و بهترین واژه است و جوانان ما در این جبهه های حق علیه باطل به دشمنان اجازه کوچک ترین تعرض به خاک و ارزش های کشومان را ندادند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال تصریح کرد: این جنگ هشت ساله در حالی بر کشور ما تحمیل شد که انقلاب به تازگی به پیروزی رسیده بود و استکبار جهانی فکر می کرد که در چنین شرایطی می تواند با جنگ نظامی علیه کشورمان انقلاب نوپای ما را نابود کند اما خود دچار یاس و ناامیدی شدند.

انتهای پیام/313/1/11

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.