تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-04 13:16
کد مطلب: 78236
به مناسبت هفته دفاع مقدس یادواره شهدای والامقام عملیات مرصاد با حضور ایثارگران، جانبازان، خانواده های شهدای عملیات مرصاد، مسئولان استانی، نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندهان ارتش و سپاه و بسیج در حسینیه نمایشگاه فرهنگی رزمی عملیات مرصاد اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سردار نوعی اقدم از یادگاران وفرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس در این یادواره با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای اسلام، شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت اظهارداشت: امروز پایداری و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خون رشادت ها و جوانمردی های شهدای جنگ تحمیلی و جبهه مقاومت اسلامی هستیم.

وی با اشاره به اینکه تا لحظه شهادت ما رزمندگان اسلام یک لحظه ساکت نمی نشینیم و به جهاد در راه اسلام و راه شهدا ادامه می دهیم، افزود: همان طوری در زیارت عاشورا هم آمده است ما با دوستان اباعبدالحسین علیهم السلام دوست و با دشمنان ایشان به شدت مقابله می کنیم چرا که هیهات من الذله را از این امام مظلوم دشت کربلا و مکتب خون حسینی درس گرفته ایم.

سردار نوعی اقدم با اشاره به اینکه امام خمینی  (ره) به پشتیبانی این ملت توانست به استمرار نظامی و اقتدار و عزت ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یابد، تصریح کرد: ملت غیور و با بصیرت کشورمان بدانند که دشمن هیچوقت با ما بخاطر ما مذاکره نخواهد کرد و این مذاکرات هیچوقت مسالمت آمیز نخواهد شد.

این فرمانده دوران هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: 20 اتفاق در دوران هشت سال دفاع مشابه واقعه عاشورا و پیام عاشورا است و این یک پیام بزرگ برای ملت های جهان اسلام است.

نوعی اقدم افزود: حرکت و قیام عاشورا، پیام عاشورا هنوز ادامه دارد و هیچ احدی نمیتواند در مقابل این حرکت وقیام عاشورای مکتب خون حسینی ایستادگی کند وهرکسی هم این جرأت پیدا کند به شدت با شکست بزرگی مواجه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مدافعین حرم در کشور سوریه و جبهه مقاومت با دلی پاک و به عشق حضرت زینب (س) و تداوم واستمرار قیام عاشورایی حضور جهادی دارند تصریح کرد: دیگر در جبهه مقاومت حسن زمان و امام زمان ما با 72 تن از یارانش جنگ نمی کند تا بعد از شهادت یارانش خود به میدان گودال قتلگاه برود و شهید شود، امروز مدافعین حرم از کشور های مختلف پشتوانه امام و رهبری و ولایت فقیه ایستاده اند و در راه مکتب خون سرخ حسینی نبرد می کنند.

 

کشور ما امروز به قدرتمندترین کشور دنیا در صنایع دفاعی و امنیتی تبدیل شده است 

سردار نوعی اقدم  با گرامیداشت یادوخاطره شهدای قهرمان عملیات مرصاد یادآور شد: امروز اقتدار دفاعی، اقتدار موشکی، عزت و بزرگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون رشادت ها و جان فشانی های همان شهدای جنگ تحمیلی و دفاع مقدس هستیم.

وی با اشاره به اینکه کشور ما امروز به قدرتمندترین کشور دنیا در صنایع دفاعی و امنیتی تبدیل شده است افزود: امروز هیچ کشوری نتوانسته است به اسرائیل حمله کند و حتی نزدیک مرزهای این کشور شود اما امروز می بینیم که رزمندگان ما پشت سیم خالدارهای این رژیم جعلی سنگر زده است و چند ماه پیش هم با 50 موشک نقطه زن 18 نقطه حساس و مهم این رژیم مورد هدف قرار گرفت. 

این فرمانده عملیات های دوران هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: آمریکا امروز خود هم به این درک و فهم کامل رسیده است که نمی تواند هیچ غلطی انجام دهد و مدام از مذاکره و تهدید های پوچ و توخالی خبر می دهد.

سردار نوعی بیان کرد: ملت ایران و دلتمردان نباید فریب  آمریکا را بخورند آمریکا یک شیطان و دروغگوی بزرگی است تنها فقط برای ضربه زدن به کشور و ما ملت ما هستند.

به گزارش سبلان ما در پایان این یادواره از کتاب میعاد در مرصاد نوشته سید سعید اطهر نیاری رونمایی شد.

 

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.