تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-04 09:43
کد مطلب: 78231
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل از کمک مالی بیش از چهار هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری های این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، مسعود امامی یگانه صبح امروز در جمع خبرنگاران از کمک مالی بیش از چهار هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری های استان اردبیل خبر دادو گفت: در این مدت 54 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین از جمله خودرو آتش نشانی ، حمل زباله ، حمل متوفی، کمپرسی، لودر و گریدر در اختیار شهرداری ها قرار گرفته است.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات به شهرداری های کم درآمد، اظهار داشت: در سالجاری شهرداری هشتجین ، خلخال ، مشگین شهر و قصابه جهت دریافت تسهیلات کم بهره به میزان 69 میلیارد ریال به سازمان شهرداری ها معرفی شدند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل تصریح کرد: در سال های گذشته هم 57 میلیارد ریال تسهیلات به شهرداری های اردبیل ، انگوت ، هیر و بیله سوار پرداخت شده بود.

وی اضافه کرد:  طی سال گذشته چهار مرحله قیر رایگان به ارزش 9 هزار میلیارد ریال و امسال هم به ارزش 47 میلیارد ریال قیر در اختیار شهرداری های استان اردبیل قرار گرفته است.

امامی یگانه خاظر نشان کرد: پایبندی به قوانین و تعامل شوراها و شهرداران از عوامل  مهم موفقیت در توسعه شهرها و پیشرفت برنامه ها است و در سال جاری شهرداران موظف به اجرای این طرح ها بر اساس برنامه مشخص هستند.

وی گفت: مدیریت امور شهری استانداری اردبیل با همکاری فرمانداری ها اقدامات شهرداری ها را در حوزه های مختلف به طور مستمر رصد می کند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل خاظر نشان کرد: طرح های گردشگری و خدمات شهری در اولویت شهرداری های استان است.

انتهای پیام/313/1/3

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.