تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-04 09:15
کد مطلب: 78229
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل خبر داد؛
برگزاری یادواره شهدای بخش سبلان و شهدای حادثه تروریستی اهواز در اردبیل
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یادواره شهدای بخش سبلان و شهدای حادثه تروریستی اهواز ساعت 10 صبح فردا در مسجد جامع شهر ایردموسی برگزار خواهد شد.

 سرهنگ پاسدارشکر عبدی در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما، از برگزاری یادواره شهدای بخش سبلان و شهدای حادثه تروریستی اهواز در اردبیل خبر داد و اظهارداشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده یادواره شهدای بخش سبلان و شهدای حادثه تروریستی اهواز ساعت 10 صبح پنجشنبه 5مهر در مسجد جامع شهر ایردموسی برگزار خواهد شد.

وی افزود:  سخنران این یادواره حجت الاسلام سید سیاح و مداح نیز حسن فتحی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام  و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه یک امر اساسی است که در این راستا برگزاری یادواره شهدا امری مهم به شمار می رود.

وی تاکید کرد: برای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید برگزاری یادواره‌های شهدا را در جامعه به حد اعلی رساند که این مسئله به توجه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه نیاز دارد.

عبدی گفت: در دوران جنگ اقتصادی کنونی می‌توان با داشتن علم روز نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی و در مقابل هجمه‌های دشمنان به شکل مناسب و قابل قبول عمل کرد.

انتهای پیام/313/1/3

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.