تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-03 18:56
کد مطلب: 78226
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری اردبیل از گاز بهره‌مند هستند و 6842 مصرف کننده جدید نیز به جمع مشترکان گاز طبیعی پیوست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، فیروز خدائی عصر امروز در بازدید از عملیات گازرسانی به مناطق کم برخوردار اردبیل اظهار داشت: گازرسانی به مناطق محروم استان یک اولویت بسیار اساسی و مهم است که در راستای اجرای این پروژه برنامه ریزی های مناسبی انجام یافته و برنامه های ما به همین شکل ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به این که 100 درصد جمعیت شهری اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند بیان کرد: نیمه نخست امسال بیش از 6 هزار و 842 مصرف کننده جدید نیز به جمع مشترکان گاز طبیعی پیوست و هم اکنون شاهد تحت پوشش قرار دادن مناطق روستایی هستیم که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: برخورداری یک هزار و 125 روستای استان از نعمت گاز نیز از دیگر برنامه های ما بوده که خوشبختانه توانستیم به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم و اهتمام و تلاش ما از این پس نیز به همین منوال خواهد بود که گازرسانی در روستاهای استان را به 100 درصد از 90 درصد برسانیم.

خدائی تصریح کرد: شبکه گذاری و نصب انشعابات 381 کیلومتر هم اکنون اعمال شده و سه هزار و 493 انشعاب گاز جدید نیز در استان نصب شده که هم اکنون 225 هزار و 672 انشغاب گاز در سطح استان داریم و هم اکنون نیز برنامه ریزی برای اتمام این پروژه ها مبنای کار قرار دارد که انتظار می رود اعتبارات لازم و کافی نیز تامین شود.

وی اظهار کرد: اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی دراستان برای ما یک اولویت اساسی است و برنامه ریزی های مهمی دراین زمینه انجام یافته که از این پس نیز به همین منوال خواهد بود که بی شک در رشد و توسعه اقتصادی استان می تواند نقش حائز اهمیتی ایفا کند که این مسئله به نوبه خود قابل توجه است.

انتهای پیام/313/1/11

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.