تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-03 17:48
کد مطلب: 78225
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با تصمیمات اتخاذ شده اعتبارات ویژه‌ای برای تاسیس نخستین پل تمام شیشه‌ای ایران در هیر اختصاص می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، نادر فلاحی بعد از ظهر امروز در بازدید از عملیات اجرایی نخستین تمام پل یشه ای یران در هیر اظهار داشت: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با تصمیمات اتخاذ شده اعتبارات ویژه ای برای تاسیس نخستین پل تمام شیشه ای ایران در هیر اختصاص می یابد تا نگرانی سرمایه گذار برطرف شود.

وی با اشاره به این که اعتبارات خوبی برای ایجاد زیرساخت های این پروژه تخصیص یافته است بیان کرد: تاکید امام جمعه اردبیل، استاندار اردبیل و نمایندگان استان در احداث عملیات اجرایی این پروژه حائز اهمیت است و به جد پیگیر موضوع هستیم.

فلاحی بیان کرد: اجرای عملیات پروژه نخستین پل شیشه ای ایران در هیر قابل قبول بوده و تلاش سرمایه گذاری در تسهیل علمیات اجرایی قابل قبول است که انتظار می رود در مدت مان مشخص تکمیل شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: سرمایه گذار این پروژه به تعهدات خود در این زمینه عمل کرده که انتظار می رود در برخی حوزه ها شورای شهر و شهردای همکاری داشته باشند تا این پروژه به بهره برداری برسد.

فلاحی افزود: یکی از اولویت های اساسی امسال مااین است که هر ماه یک پروژه جدید گردشگری را ایجاد کنیم که در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.

فلاحی تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام یافته قرار است پکیج جدید گردشگری درهیر معرفی شود که شاهد تحول عظیمی در بخش گردشگری هیر خواهیم بود.

وی اظهار کرد:با راه اندازی پل معلق شیشه ای تحول عظیمی در بخش اقتصاد منطقه ایجاد می شود و شاهد افزایش گردشگران خواهیم بود.

نخستین پل تمام شیشه ای ایران به بهره برداری می رسد

فرماندار اردبیل گفت: در این زمینه برنامه ریزی های لازم انجام یافته که در مدت زمان مشخص این پروژه به بهره برداری برسد.

جواد زنجانی بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه تسهیل شده این پروژه تا یک ماه آینده تکمیل شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر سرمایه گذار مجموعه به تعهدات خود در اجرای پروژه عمل کرده است و انتظار می رود دستگاه های اجرایی در فراهم کردن زیرساخت ها تعامل همه جانبه داشته باشند.

زنجانی گفت: شهرداری و شورای شهر نیز باید در واگذاری زمین به سرمایه گذار تلاش کنند تا سرمایه گذار بدون دغدغه بتواند در راه اندازی این پروژه تلاش کند.

وی گفت: امروز بازدیدی به همراه مدیرکل ممیراث فرهنگی و سرمایه گذار مجموعه داشتیم که روند اجرایی پروژه قابل قبول بوده و در مدت زمان مشخص به بهر ه برداری می رسد.

زنجانی با بیان این که جلسه ای با مسئولان استان برگزار می شود تا مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود گفت: مسئولان اهتمام ویژه به شهر هیر دارند و این شهر جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که تحول عظیمی در بخش گردشگری ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام/313/1/11

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.