تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-03 12:48
کد مطلب: 78207
معاون برنامه ریزی ،اداری و مالی فرماندار اردبیل:
مشوق‌های سرمایه‌گذاری بیشتری در اردبیل اعمال شود
معاون برنامه ریزی ،اداری و مالی فرماندار اردبیل گفت: برای تحقق اشتغال پایدار و توسعه استان جلب و جذب سرمایه گذاران با اعمال مشوق های لازم ضرروی است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،حسین وطن دوست امروز در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری اردبیل، با تاکیدبر اهمیت سرمایه‎گذاری در مناطق محروم اظهارداشت: سرمایه گذاران مناطق محروم باید بیشتر حمایت شوند.

وی افزود: برای محرومیت زدایی از مناطق محروم و ایجاد اشتغال در این مناطق ضروری است بانک های عامل هم برای پرداخت تسهیلات بانکی مساعدت لازم را ‎داشته باشند.

معاون برنامه ریزی ،اداری و مالی فرماندار اردبیل  تنها راه ایجاد اشتغال  را جذب سرمایه دانست و بیان کرد: دولت  اشتغال را در دستور کار قرار داده است و همه مکلف‎ایم بستر و زمینه سرمایه گذاری را فراهم کنیم از این رو باید بانک ها در پرداخت تسهیات اشتغال تسریع کنند.

وی میزان پرداختی بانکها به معرفی شدگان  را رضایت‎بخش ندانست و گفت: برای تحقق اشتغال پایدار جذب سرمایه گذاران با اعمال مشوق های لازم یک اصل مهم است که نباید از آن کوتاهی کرد.

وطن دوست تشکیل پنجره واحد سرمایه گذاری در استان اردبیل را گامی موثر در حذف بروکراسی اداری و ارائه خدمات مطلوب به سرمایه‌ گذاران دانست.

وی  گفت: موانع سرمایه گذاری و اشتغال با هدف رونق تولید و اشتغال در اردبیل برطرف می شود .

انتهای پیام/313/1/3

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.