تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-02 17:34
کد مطلب: 78203
حضور پزشکان جهادگر در پارس آبادمغان لبخند رضایت را بر لبان اهالي مناطق محروم اين شهرستان به ارمغان آورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، یکی از برنامه‌های جهادی بسیج سازندگی اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و کم برخوردار است تا با حضور پزشکان و ارائه خدمات درمانی درد و رنجی از مردم این مناطق بکاهند، این بار نیز به همت بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشكي استان، پزشكان جهادگر به منطقه محروم شهرستان پارس آباد اعزام شدند تا به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه دهند.

این در حالی است حضور تیم های جهادی پزشکی در مناطق محروم باعث می شود عده ای زیادی برای دریافت خدمات از مراجعه به مراکز درمانی در شهر بی نیاز شوند و ارائه خدمات رایگان در این زمینه کاهش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت.

اعزام تیم‎های پزشکی به مناطق محروم جامعه از طرح‎هایی است که هر ساله توسط بسیج سازندگی و جامعه پزشکی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد با همکاری نهاد هایی همچون دانشگاه علوم پزشکی اجرایی می‎شود، در قالب این طرح پزشکان بسیجی با حضور در مناطق محروم این شهرستان نسبت به ویزیت مردم اقدام کرده و از نزدیک در جریان بیماری های اهالی مناطق قرار می‎گیرند.

چند سالی است این طرح به همت بسیج جامعه پزشکی و بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد با جدیت و با توجه به مناسبت های مختلف در این شهرستان دنبال می‎شود تا پزشکانی که کسب رضای خداوند متعال را برتر از هر فریضه‎ای می‎دانند در این برنامه معنوی و کار نیک اندیش شرکت کنند.

اين بار نيز تیم های پزشكي با يك اكيپ سيار دندان پزشكي دانشگاه علوم پزشكي استان در قالب قرارگاه خدمات رساني اجتماعي طرح امام سجاد (ع) با حضور در منطقه محروم محله شهيد مطهري پارس آباد خدمات رایگان متشکل از پزشک عمومی، دندانپزشک، مشاوره، کارشناسان بهداشت و تغذیه و داروخانه همراه با وسایل و تجهیزات موردنیاز را به مردم ارائه دادند.

در واقع پزشکانی که در این طرح شرکت می‌کنند یک گام جلوتر از سایر پزشکان برای کسب رضای الهی تلاش می‎کنند، حضور موثر پزشکان جهادگر در بین مردمی که نیازمند خدمات‎رسانی هستند، حال و هوای دیگری دارد و خوشحالی مردم تنها خواسته این پزشکان است.

اعزام پزشکان جهادگر به مناطق محروم از طرح‎های موفقی است که مورد استقبال محرومان قرار گرفته و لبخند رضایت را بر لبان اهالی اين مناطق به ارمغان آورده است که چه بسا حضور این پزشکان در این طرح موجب خوشحالی اهالی نيز شده است.

به گزارش خبرنگار سبلان ما،در قالب قرارگاه خدمات رساني اجتماعي طرح امام سجاد (ع) كه بصورت يكروزه در مسجد حضرت رقيه (س) محله شهيد مطهري پارس آباد اجرا شد بيش از 250 نفر از اهالي اين منطقه آسيب پذير از خدمات پزشكي، دندان پزشكي، مشاوره و ويزيت رايگان بهره مند شدند.

انتهای پیام/3131/1/6

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.