تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-01 15:58
کد مطلب: 78173
اژه ای گفت: سایت و روزنامه هایی که در انتشار این اخبار نقش داشته اند اعم از روزنامه شرق و سایت تابناک همه تحت تعقیب قرار گرفته اند. هرچند این روزنامه ها اعلام کرده اند که خبر خود را از رسانه دیگری گرفته اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مبنی بر ورود دادستان تهران به پرونده انتشار برخی اخبار کذب درباره زایران عراقی در ایران اظهار داشت: سایت و روزنامه هایی که در انتشار این اخبار نقش داشته اند اعم از روزنامه شرق و سایت تابناک همه تحت تعقیب قرار گرفته اند. هرچند این روزنامه ها اعلام کرده اند که خبر خود را از رسانه دیگری گرفته اند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: همه این رسانه های منتشر کننده شایعات احضار شده و یا در چند روز آینده احضار می شوند. اینکه اصل کار زشت و ناپسند بوده و در شرایطی که همه می دانیم سرویس های جاسوسی در حال اختلاف افکنی بوده و تلاش هایی برای برهم زدن رابطه میان دو کشور صورت می گیرد انتشار چنین اخباری قطعاً عواقبی دارد.

اژه ای افزود: افراد و رسانه هایی که در داخل به این اختلافات دامن می زنند و بلند گوی سرویس های جاسوسی می شوند اگر دلیل و توجیهی نداشته باشند قطعا کارشان سخت می شود هرچند از یک روزنامه توجیهی برای انتشار اخبار کذب پذیرفته شده نیست.

 

سخنگوی قوه قضائیه همچنین خاطر نشان کرد: بنده از دادستان تهران گلایه مند هستم چرا که این موارد که منجر به فتنه می شود باید هم با قوت و هم با سرعت برخورد شود هرچند اقدام اولیه خوب بوده اما باید با سرعت بیشتری به این پرونده رسیدگی شود.

منبع: راه دانا

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.