تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-01 14:39
کد مطلب: 78169
مشاور امور بین المللی میراث فرهنگی اردبیل؛
اردبیل در حوزه گردشگری سلامت ظرفیت های متنوعی دارد
مشاور امور بین الملل مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: استان اردبیل در حوزه گردشگری سلامت ظرفیت های متنوعی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حسن عظیم زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جاذبه های گردشگری موجود در استان اردبیل متنوع و قابل توجه است و با معرفی گسترده می توان این استان را به مقصد سفر ساکنان کشورهای عربی تبدیل کرد.

وی تاکید کرد: استان اردبیل در حوزه گردشگری سلامت ظرفیت های متنوعی دارد و به ویژه توانمندی شهرستان سرعین در این حوزه باید معرفی شود.

مشاور امور بین الملل مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اضافه کرد: در راستای معرفی جاذبه ها باید با انسجام بیشتر و توجه به نیاز گردشگران گام برداشت و بتوان ظرفیت های متنوع را در حد گسترده معرفی کرد.

عظیم زاده با بیان اینکه در راستای رونق گردشگری خارجی باید به کشورهای همسایه به ویژه جمهوری آذربایجان و ترکیه توجه ویژه داشت، ادامه داد: در وضعیتی که سالانه بیش از 47 میلیون گردشگر وارد ترکیه می شوند باید از تجارب موفق این کشورها نیز در رونق گردشگری خارجی بهره گرفت.

وی با اذعان به اینکه در فرصت نمایشگاه ها می توان توانمندی های استان را تشریح کرد، اضافه کرد: نمایشگاه گردشگری شهر وان در ترکیه نیز ظرفیت کم نظیری فراهم ساخته است.

مشاور امور بین الملل مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: در چنین رویدادهایی باید بسته های سرمایه گذاری و گردشگری استان به متقاضیان ارائه شود.

وی همچنین کنفرانس و نمایشگاه گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو را نیز فرصت مناسبی برای تشریح توانمندی های استان در حوزه گردشگری سلامت دانست.

انتهای پیام/313/1/2

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.