تازه ها

پربیننده ترین

1397-07-01 10:36
کد مطلب: 78158
فرماندار مشگین شهر:
سیلاب به مشگین شهر خسارت زد
فرماندار مشگین شهر گفت: سیلاب اخیر علاوه بر خسارت به محصولات زراعی و باغی به تاسیسات زیربنایی و مبلمان شهری نیز خسارت زده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اکبر صمدی در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده مشگین شهر، با تاکید بر تسریع در عملیات امداد رسانی اظهار داشت: هنوز میزان دقیق خسارت  سیلاب دیشب در مشگین شهر برآورد نشده است.

وی افزود: سیلاب دیشب علاوه بر قطع برق بزرگراه مشگین شهر - اردبیل و جاده شابیل - قوتورسویی به تاسیسات زیربنایی و مبلمان شهری  خسارت زده است.

فرماندار مشگین شهر تصریح کرد: بر اثر سیلاب اخیر  در برخی از مناطق شهرستان مشگین شهر به محصولات زراعی و باغی آسیب وارد شده است.

وی خاطر نشان کرد:  همچنین در اثر سیلاب  اخیر در مشگین شهر تعداد زیادی از اماکن عمومی و واحدهای مسکونی در مناطق شهری و روستاهای تابعه دچار آبگرفتگی شدند.

بارش شدید باران و وقوع سیلاب موجب وارد شدن خسارت قابل توجه به شهرستان مشگین‌شهر شد؛ مسدود شدن بزرگراه مشگین شهر، اردبیل  و بازگشایی آن پس از چهار ساعت و  وقوع تصادف های رانندگی زنجیری و برخورد پنج دستگاه از خودروهای عبوری در جاده مشگین شهر به اردبیل از جمله خساراتی بود که بر اثر سیل دیشب به مشگین شهر وارد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.