تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-31 16:27
کد مطلب: 78145
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس توسط آموزش وپرورش و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان استان و دستگاه‌های مربوطه انجام شده است تا دانش‌آموزان بدون هیچ دغدغه‌ای در اول مهر در مدارس حضور یابند.

محسن امینی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما اظهار داشت: در حال حاضر تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس توسط آموزش و پرورش و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان و دستگاه های مربوطه انجام شده است تا دانش آموزان بدون هیچ دغدغه ای در اول مهر در مدارس حاضر شوند.

وی افزود: دانش آموزان نقش اساسی در خنثی سازی جنگ نرم دشمنان دارند و رسالت اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان امسال در آغاز بازگشایی مدارس بسیار خطیر است که اقدامات خوبی برای کادرسازی و جریان سازی تربیتی و فرهنگی در بین دانش آموزان انجام شده و در استعدادیابی و شناسایی دانش آموزان نخبه نیز برنامه ریزی شده است.

امینی ازفعالیت 365دفتر انجمن اسلامی دانش آموزان در استان خبر داد افزود این امر نسبت به دوسال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس باماه محرم گفت: دراین رابطه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برنامه هایی تدارک دیده تا فلسفه ماه محرم وتاسوعا وعاشورا و فرهنگ ایثار و شهادت دربین دانش آموزان ترویج شود.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان از فعالیت چشمگیر دفاتر انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خبر داد و افزود: هدف این دفاتر کمک به پیشرفت علمی دانش آموزان است و برنامه ریزی برای حضور دانش آموزان در عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

امینی گفت: دانش آموزان آینده سازان مملکت هستند و شرایط تحصیل وپیشرفت این دانش آموزان بایدبه طور همه جانبه فراهم شود و اتحادیه دانش آموزان استان در این زمینه ازهیچ تلاشی دریغ نمی کند و تمام توان خود را برای تحقق اهداف دانش آموزان انجام می دهد.

وی با اشاره به اینکه برنامه های مختلفی توسط اتحادیه انجمن دانش آموزان استان در بازگشایی مدارس انجام می شود افزود: دانش آموزان جهادگران علمی وفرهنگی هستند و درآینده نقش اساسی در توسعه وپیشرفت کشور خواهند داشت.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تصریح کرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همیشه یارو یاور دانش آموزان درعرصه های مختلف بوده و همکاری همه جانبه ای برای توسعه وپیسرفت دانش آموزان وشرایط تحصیلی مناسب دانش آموزان دارد.

انتهای پیام/313/1/11

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.