تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-31 09:49
کد مطلب: 78130
امام جمعه اردبیل در مراسم رژه نیروهای مسلح این استان گفت: دفاع مقدس آینه اقتدار و عظمت ملت ایران است و این ملت بزرگ با دفاع مقدس به هویت و شناسنامه اصلی خود دست یافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،آیت الله سید حسن عاملی صبح امروز در مراسم باشکوه رژه نیروهای مسلح استان اردبیل، اظهار داشت: رزمندگان اسلام با جانفشانی و رشادت های خود در جنگ تحمیلی اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پس از هشت سال جنگ تثبیت کردند.

وی با اشاره به اینکه ایران در جنگ تحمیلی تنها با رژیم بعثی عراق جنگ نمی کرد، افزود: وقتی ارتش رژیم بعثی عراق جنگ را شروع کرد تنها 12 تیپ داشت اما پس از اتمام جنک تحمیلی با حمایت های انجام شده از طرف دهها کشور قدرتمند جهانی این رژیم  45 تیپ تشکیل داده بود.

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه در تاریخ اسلام رژیم بعثی عراق و حامیان آن در جنگ تحمیلی به عنوان یک لکه سیاه ثبت خواهند شد، تصریح کرد: آنهایی که امروز دم از مخالفت با تولید سلاح های شیمایی می زنند در هشت سال دفاع مقدس تامین کننده  سلاح ها و بمبهای شیمیایی بودند که رژیم بعثی عراق بر سر مردم بی گناه ایران ریخت.

وی ادامه داد: : اکنون نیز جنگ ادامه دارد و دشمنان جنگ اقتصادی را مبنای کار قرار داده‌اند، فلذا برای پیروزی در این جنگ نیز نیاز است دولت این جنگ اقتصادی را به فرصت تبدیل کند و بی‌شک با برنامه‌ریزی مناسب می‌توانیم از این جنگ اقتصادی نیز عبور کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، با بیان اینکه کشور ایران جزو کشورهای امن دنیا است، اظهار داشت: با وجود این که آمریکا از عراق در جنگ بر ضد ایران حمایت کرد و هزینه‌های زیادی را نیز در این جنگ تحمیلی صرف کرد اما بارشادت‌های رزمندگان و شجاعت و ایثارشان ملت ایران به پیروزی بزرگی دست یافت و اکنون نیز در سایه بصیرت مردم و اقتدار نیروهای مسلح نقشه‌های دشمنان  برای ضربه زدن به ایران اسلامی به یاس و ناامیدی تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: ما هر چه داریم در سایه خون شهدای والامقام به دست آمده و با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/313/1/ش

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.