تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-30 16:20
کد مطلب: 78127
امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: مشاورین اقتصادی دولت باید از متخصصین با تقوا و از کارشناسان عالی رتبه دانشگاهی و حوزوی در امور اقتصادی انتخاب شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حجت الاسلام اصغر جدائی با اولین حضور خود در نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: به امید خدا بزودی شاهد تحولات خوبی در شهرستان بیله سوار خواهیم بود ،بیله سوار نسبت به کشور همسایه مان نماینده تمام ایران است لذا بایستی به این شهرستان به صورت ویژه نگاه کرد.

 

جدائی با اشاره به اینکه  یکی از مطالبی که این روزها بارها گفته و بیان می شود دغدغه اطرافیان امام جمعه است، که از دغدغه های خود بنده هم می باشد افزود: بنده به عنوان امام جمعه این شهرستان به هیچ گروه، اندیشه و جناحی متعلق نیستم و صرفا به عشق خدمت برای مردم مومن و فرهیخته بیله سوار به این دیار آمده ام، و با آغوش باز آماده همفکری با تمام گروه های فکری برای رشد و اعتلای فرهنگی و مذهبی شهرستان هستم ،بنده نه اصلاح طلب بوده و نه اصولگرا می باشم ،خط سیاسی بنده، همان خط رهبری است.

امام جمعه بیله سوار با تسلیت شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان تصریح کرد:امام حسین‌ قهرمان طاغوت شکن و سردمدار نهضمت های ضد طاغوتی است حضرت یک مکتب ناب ،یک فرهنگ اصیل ،یک امت و خلاصه اسلام ناب است.

 

جدائی با قدردانی از اهالی مومن به جهت شرکت در مراسمات ایام محرم تصریح کرد: طی ده روز گذشته شما مردم مومن و ولایی در عزای فرزند پیامبر(ص)سنگ تمام گذاشتید ، از تمام عزیزان که در این راستا متحمل زحماتی شدند با تمام وجودم تقدیر و تشکر می نمایم ، آفرین بر شما مردم صبور و انقلابی که با وجود تمام مشکلات و گرانی های سرسام آور از مراسمات مذهبی دلسرد نشدید.

امام جمعه بیله سوار با بیان اینکه تقوا احساس مسئولیت در برابر خداوند به عنوان یک ‌انسان است خاطر نشان کرد: از ویژگی های انسان های با تقوا این است که متعهد هستند و احساس مسئولیت دارند، امام حسین (ع) در برابر یزید ایستاد چرا که در برابر بی دینی ها و فسق های او بی تفاوت نبود، یکی از آثار احساس مسئولیت ، دغدغه تعهد و امر به معروف و نهی از منکر هست که بسیاری از بزرگان در راه عمل به این فریضه شهید شده اند.

وی ادامه داد: در حاشیه قرار دادن این مهم یا بخاطر عدم معرفت هست و یا ضعف ایمان و شاید گاهی به علت ترس و عدم دارا بودن شجاعت لازم چرا که ما در اسلام به من چه و به تو چه نداریم و همه با هم در برابر هم مسئولیت داریم.

جدائی با اشاره به شهادت محمد تولایی که چند روز پیش فردی که تحت تاثیر شبکه های بیگانه و تبلیغات شوم دشمنان نظام قرار گرفته بود و احیانا گرانی هم به ایشان فشار آورده بود به یک روحانی فاضل و مظلوم حمله کرده و ایشان را مظلومانه به شهادت رساند و سه فرزند کوچکش را عزادار کرد گفت: واقعا چه کسی و چه کسانی مسئول این وضعیت بد فرهنگی و بحران اقتصادی هستند، مسئولی که پنج عضو خانواده اش در خارج از کشور زندگی می کنند و بخاطر ضعف و احیانا خیانت ایشان به کشور گرفتار بحران اقتصادی شده نباید به عنوان مشاور در همان مسایل اقتصادی منصوب گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.