تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-27 15:21
کد مطلب: 78107
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل از افزایش 20 درصدی کمک های حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، صفر توحیدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در پنج ماهه نخست سال‌ جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

وی  افزود: هزار و 900 یتیم تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از کمک‌های معنوی، عاطفی، نقدی و غیرنقدی حامیان طرح اکرام ایتام بهره‌ مند هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: بیش از هفت ‌هزار حامی همواره در مناسبت‌های مختلف به یاری فرزندان معنوی خود می‌شتابند تا آینده‌ای روشن را برای آنها رقم بزنند.

توحیدی با بیان اینکه در پنج ماهه گذشته سال جاری حامیان طرح اکرام ایتام در استان اردبیل بیش از 15 میلیارد و 220 میلیارد ریال به صورت نقدی به حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده‌اند، اظهار داشت: بخش مهمی از کمک‌های نقدی حامیان در قالب جشن عاطفه‌ها و به منظور تهیه کیف، لوازم تحریر و پوشاک برای ایتام نیازمند اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه طرح محسنین نیز با هدف دستگیری از فرزندان خانوار تحت حمایت که دارای سرپرست از کار افتاده و بیمار هستند اجرا می‌شود، افزود: در استان اردبیل پنج هزار خیر حمایت از 2 هزار و 658 فرزند مشمول طرح محسنین را برعهده گرفتند تا آنها نیز در کنار سایر همنوعان خود بتوانند به مقاطع بالاتر علمی دست یابند.

توحیدی گفت: امسال حامیان این طرح در مجموع بیش از 10 میلیارد ریال به فرزندان معنوی خود در استان اردبیل کمک کرده‌اند.

انتهای پیام/313/1/2

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.