تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-27 13:23
کد مطلب: 78104
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: استقلال و عظمت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه مکتب حسینی به دست آمده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، حجت الاسلام نجات فیاضی پیش از ظهر امروز در جمع دسته جات عزاداران حسینیان اردبیلی و رزمندگان سپاهی و بسیجیان عاشورایی استان اردبیل که در راسته بازار اردبیل برگزار شد، اظهارداشت: امروز احترام به اباعبدالله الحسین (ع)، احترام به پیامبر اکرم (ص) است. 

وی با اشاره به اینکه امام حسین (ع) برای تمام بشریت جهان اسلام است، افزود: درس آزاد مردی را باید از مکتب امام حسین (ع) آموخت، چراکه مكتب حسين همان مكتب آزادی‌خواهی و پيروزی است.

حجت الاسلام و المسلمین فیاضی با بیان اینکه ترس و واهمه امروز دشمنان انقلاب و اسلام از وجود فرهنگ و تفکر عاشورايی در کشور ماست است، تصریح کرد: مناسبت‌هایی مثل ماه محرم و صفر، فرصت ارزشمندی است برای همه است تا بيشتر و بهتر درباره سيره و سبک زندگی امام حسين(ع) و اهداف و برنامه‌های قيام و نهضت این امام بزرگوار بينديشيم و از آن ره توشه بگيريم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل با اشاره به اینکه امروز نخست وزیر هند با حضور در جمع عزادران شیعه کشور هند با صدای بلند و رسا از آزاد مردی مکتب حسینی سخن می گوید، افزود: سرزندگی نهضت حسینی وابسته به برگزاری مراسم و عزاداری‌‌هاست چرا که مداحان اهل بیت(ع) با نوحه‌خوانی‌های خود مردم را به آن روزها برمی‌گردانند و نهضت حسینی را برای همیشه پابرجا می‌کنند.

وی گفت: حاکمان صعودی امروز همان یزیدیان زمان هستند چراکه با جنایت های این ظالمان در منطقه خاورمیانه  خون هزاران طفل معصوم و بی گناه بر زمین ریخته شده  و سرهای بی گناه بسیاری به دست  اعمال داعشی این زمامداران جور بریده شده است.

 

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.