تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-25 19:15
کد مطلب: 78076
مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به این که ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه اولویت اساسی است گفت: بی‌توجهی به نماز هدف اصلی دشمنان اسلام بوده و پاسخگویی به شبهات جوانان خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، الله شکر عبدی بعد از ظهر امروز در گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل اظهار داشت: بی توجهی به نماز هدف اصلی دشمنان اسلام بوده و پاسخگویی به شبهات جوانان خنثی کننده توطئه های دشمنان است.

وی با اشاره به این که ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه اولویت اساسی است بیان کرد: عمل به فریضه الهی یک موضوع مهم در جامعه است که در این زمینه دشمنان اسلام در زمینه شبهه افکنی در بین قشر جوانان تلاش می کنند و تلاش بر این دارند تا آثار فرائض اسلامی را کمرنگ کنند که این مسئله اولویت اساسی است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: احیای امر به معروف و نماز ظهر عاشورا در زمان قیام نهضت حسینی پیام های متعددی به جوامع اسلامی ارائه کرد که این مسئله تبیین نماز ظهر عاشورا نمادی برای تبیین عملی این فریضه الهی است که این موضوع باید به عنوان یک اولویت اساسی مبنای کار قرار گیرد.

عبدی تصریح کرد: بزرگ ترین هدف دشمنان این است که اعتقادات و ارزش های اسلامی مردم را کمرنگ جلوه دهند که این مسئله یک اولویت مهم بوده که باید در مقابله با دشمنان از حقانیت ولایت و امامت دفاع کنیم که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی است و باید در این زمینه سنگرهای مستحکمی را درست کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل نیز در این جلسه گفت: اخلاص عمل در تبلیغ نماز تاثیرگذاری فراوانی بسیاری دارد و باید به این مسئله به عنوان یک وظیفه دینی عمل کنیم که این مسئله در حال حاضر اولویت اساسی است که باید این موضوع مورد توجه واقع شود که باید در زمینه ترویج و تبلیغ نماز بسیار کار مناسب و ارزنده است.

علی نواداد بیان کرد: بتوانیم زیرساخت های کارهای دینی را در بین دستگاه های اجرایی افزایش دهیم که این مسئله با در نظر گرفتن ترویج و تبلیغ نماز اولویت اساسی است و باید با تبلیغ عملی شاهد توسعه فریضه الهی باشیم که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است که مشارکت فعالان ترویج نماز مورد توجه واقع شود.

انتهای پیام/313/1/11

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.