تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-25 19:02
کد مطلب: 78074
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گرمی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام ماه محرم گفت: 40 برنامه‌ هفته دفاع مقدس در گرمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سرهنگ پاسدار طاهر رحیمی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان گرمی اظهار داشت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام ماه محرم یک اولویت اساسی است وبا برنامه ریزی های انجام یافته 40 برنامه هفته دفاع مقدس در گرمی برگزار می شود.

وی با اشاره به این که برنامه های هفته دفاع مقدس با محوریت مکتب حسینی مبنای کار قرار گرفته است بیان کرد: برگزاری یادواره های شهدا و دیدار با خانواده های شهدای والامقام و خاطره گویی با موضوع دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام یافته است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گرمی بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های انقلاب اسلامی یک اولویت اساسی در جامعه است و برای دستیابی به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی باید در بین جوانان این موضوع نهادینه شود که باید یاد و نام شهدا در جامعه زنده بماند تا بتوانیم در این زمینه موفق عمل کنیم.

رحیمی تصریح کرد: در نظر گرفته شده برنامه های امسال با محوریت و شعار " ما توانسته ایم" در تمامی مناطق شهرستان برگزار می شود که در این زمینه تاکنون برنامه های لازم تدوین شده است.

ابراهیم امامی فرماندار گرمی هم در این جلسه بیان کرد: برای برگزاری مراسمات هفته دفاع مقدس به صورت باشکوه برگزار می شود و در این زمینه باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اولویت اساسی است که در این زمینه باید مسئولان و دستگاه های اجرایی با ما نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند.

انتهای پیام/313/1/11

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.