تازه ها

پربیننده ترین

1397-06-24 16:05
کد مطلب: 78050
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: رزمایش میز خدمت بسیج یک حرکت انقلابی رو به توسعه و پیشرفت و آبادانی کشور است که از اهمیت زیادی در بین جوانان نسل امروزی برخوردار است.

بشیر خالقی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: با توجه به اینکه امروز در یک برهه از زمان حساس کشور و در یک جنگ نابرابری اقتصادی با دشمن قرار گرفته ایم لذا لازم است تا با برگزاری چنین رزمایش های خدمت رسانی و محرومیت زدایی به کمک مردم، دولت و اقتصاد کشور گام اساسی برداشت.

خالقی با اشاره به اینکه دشمن امروز فهمیده است که با فشار و جنگ اقتصادی نیز نمی تواند کاری از پیش در منطقه و خاورمیانه برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ببرد، تاکید کرد: رزمایش سپاهیان عاشورایی محمد رسول الله 2 یک رزمایش مهم و بسیار با همیت است، چرا که جوانان امروزی با برگزاری این رزمایش یاد می گیرند که چطور می توانند در زمان های بحرانی کشور می توانند از کشور خود دفاع کنند.

وی جنگ امروز را یک جنگ تمام عیار اقتصادی جهانی فعل حال دانست و افزود: باید جوانان خود را با برگزاری چنین رزمایش های خدمت رسانی ومحرومیت زدایی آگاه کنیم تا از هم اکنون جوانان بدانند که دشمن همیشه بیدار است و نشاندن اهداف شوم خود به هر کاری که می خواهد دست می زند.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دیروز جوانان ما برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و خاک وطن خود را به جبهه های حق علیه باطل زدند امروز باید جوانان ما هم یاد بگیرند چطور می توانند در جنگ های عملیات روانی دشمن و جنگ اقتصادی در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کنند.

خالقی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و فرا رسیدن هفته دفاع مقدس بیان کرد: باید جوانان خود را از هم اکنون آگاه و بیدار کنیم و تمامی فدارکاری ها و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس را به جوانان نسل امروزی با ترفندها وبرپایی و برگزاری چنین برنامه های رزمایش های سراسری انتقال دهیم.

وی تصریح کرد: امروز باید یاد بگیریم که چطور می توانیم با همکاری و دست در دست همدیگر دادن کشور را رو به سمت تعالی و پیشرفت هدایت کنیم.

خالقی بیان کرد: برای رسیدن به این هدف والا و مقدس باید دولت و ملت و سایر نهادهای انقلابی وارزشی اعم از سپاه وبسیج در کنار یکدیگر با یک هدف و برای خدمت به مردمان این انقلاب حرکت کنند.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر همه باهم وحدت واتحاد همه جانبه داشته باشیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند و تا امروز هم نتوانسته است کاری انجام دهد که نشانگر نتیجه همان وحدت، اتحاد وهمدلی ملت، دولتمردان و مسئولان این نظام مقدس است.

خالقی گفت: همه ما باید پای کار بیاییم و با شرکت و مشارکت در چنین رزمایش های که یادآور رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس است به اهداف آرمانی کشور کمک کنیم.

انتهای پیام/313/1/1

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.